Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 9 hónapos border collie-na...

Egy 9 hónapos border collie-nak milyen sampont vegyek, amitől szép lesz a szőre a kiállításokra?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Az ecetes víztől a te hajad is szépen csillogó lesz :)
2013. okt. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát én bordert kiállításra a rendszeres fürdetéshez (kiállítások között) ALL SYSTEMS Super Cleaning and Conditioning Shampoo szoktam használni szintén ALL SYSTEMS-es színélénkítővel vagy volumenizálóval. A rendszeres fésüléshez a gazdiknak ALL SYSTEMS Fabulous grooming spray-t szoktam ajánlani a kiállítások között. Ha filces akkor Double K-nek van jó filc bontója.

Befésüléshez a ALL SYSTEMS 3-D Volumizing spray-t szoktam használni meg egy Canadai terméket (azt nem tudom itthon kapható e)


De a tökéletes kiállítási kondíciónak csak kis szelete a sampon, balzsam és a textúrázó spray. Fontos a megfelelő étrend mert az nagyban befolyásolja a szőrzet mennyiségét színét és textúráját. Továbbá a mennyiséget a genetikai is befolyásolja, vannak kutyák amiknél a legjobb minőségű sampon és táplálék kiegészítők se segítenek.

Ami kiegészítőnek nálunk bevált azok a Horvát Yumega termékek voltak [link] de vannak azért más jó minőségű kiegészítők is.

2013. okt. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Akiteki ***** válasza:
Plush puppy. Bármilyen szőrállapotra van megfelelő termék. pü-ben szívesen adok tanácsot.
2013. okt. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2013. okt. 9. 11:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ha hozzájutsz egyébként a Plush puppy termékek is nagyon jók. Én azért használom főleg az All System, Isle of Dogs, Duble K, IV San termékeket mert nekem ezek a legkönnyebben beszerezhetők és nagyon jó minőségűek. Sok jó márka van még a piacon.

Pl a Plush Puppy Natural Body Building samponjával nekem nagyon jók a tapasztalataim meg a Cover Up Cream-je is szuper meg nemrég volt szerencsém használni Fairy Frost Regulart és sokkal jobb mint az a fehér kréta por amit eddig használtam a Volumising Cream je pedig legalább olyan jó mint az All. S-es fújós.

2013. okt. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Akiteki ***** válasza:
A fairy frostot milyen kutyára használtad? Eddig csak rövid szőrűekre ajánlottam, de most mondta valaki, hogy közepesre kell neki.
2013. okt. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
angol pásztorokon használtam (collie, sheltie, border) a fehér részeken főleg a lábakon, nekem bejött, szépen sikerültek vele az állatkák, nem is volt tőle száraz a szőr ami nekem egy másik hasonló porral eddig nagy gondokat jelentett
2013. okt. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!