Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt állatorvos? Németjuhás...

Van itt állatorvos? Németjuhászom "könyökén" szemölcs van. Ez mitől alakul ki?

Figyelt kérdés

Ha eltávolítják, nem lesz utána már probléma?

Mert hallottam, hogy ez azért van, mert nem fialt még kis német juhászokat, és majd ezért később ki kell majd venni a méhét, és el kell végleg altatni.

Nekem ő, nagyon családtag, nagyon féltem őt.

Köszi a válaszokat!


2013. okt. 8. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Na, ilyent sem hallottam még, hogy szemölcs lesz, ha nem fial a kutya.

A méhét azért ajánlatos kivenni, hogy ne legyenek később gondok vele, ami miatt el kell netán altatni, ha későn kapcsol a gazda. A szemölcsről meg tehetnél ide képet.

Amúgy az orvos majd megmondja, mit kell tenni azzal a szemölccsel.

2013. okt. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát attól nem lesz szemölcse, hogy nem fialt:) Inkább vidd el orvoshoz, mert lehet fertőző, és valahol ő is összeszedte. Nézd át, nincs-e rajta máshol is. Rgyébként vérterápával nagyon szépen rendbe lehet hozni.
2013. okt. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Imola Ágnes ***** válasza:
Mi van???????? Nagy zűrzavar van a afejedben... nézd meg nem kunnacs-e véletlenül. Ha szemölcs is, akkor leveszik, nem lesz többet baja. Nem kell szüljön, egyszer sem, de ha azt akarod, hogy egészséges legyen, menj el és ivartalanítsd, így megelőzheted az emlődaganatot, a méhgyulladást..... ez a legjobb döntés, hidd el.
2013. okt. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A szemölcsnek ehhez semmi köze. Ha valóban az,a doki simán lekapja.


Arra gondolhatsz szerintem, hogy a nem ivartalanított kutyák gennyes méhgyulladást kaphatnak, amibe akár bele is halhatnak. Ez nem azzal van összefüggésben, hogy szül-e, hanem azzal, hogy van méhe vagy nincs méhe, mert ha nincs, értelemszerűen nem gyullad be. Szóval javaslom ivartalanítsd és nem lesz ilyen gond. :)

2013. okt. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!