Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez mi az isten?...

Szerintetek ez mi az isten? (képek)

Figyelt kérdés

Rágja és nyalogatja, sántít rá és be van a lába eleje is dagadva miatta.

[link]


[link]


[link]


A szőr mellette a rágás miatt van. Kidülled, legalább annyira mint egy mancspárnácska.



2013. okt. 8. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hasonlót se láttam még, annyit tudok tanácsolni, hogy vidd orvoshoz! Nehogy halálos legyen, vagy valami. :(
2013. okt. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Acral lick dermatitis. Valami irritálja, lehet, hogy be van fúródva valamilyen kisebb idegentest a bőrbe.

Mielőtt nagyobb lenne, és elfertőződne, azelőtt kellene elvinni állatorvoshoz.

Nyalja, meg rágja, ezzel csak még több baktérium fog elszaporodni.

Szóval menjetek állatorvoshoz.

2013. okt. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is idegen test. Mondjuk toklász.
2013. okt. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen ez valószínű toklász
2013. okt. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem, ez nem az. Nem nyalogatás miatt lett ilyen. Ez kidülled, mint valami giga nagy szemölcs úgy néz ki, vagyis inkább mint egy csomó. Nincs benne semmi. De nyilván elviszem, csak egyenlőre még nincs rá időm.
2013. okt. 8. 15:50
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért dülled ki, mert be van gyulladva és gennyes az idegen test körül. A szervezet megpróbálja kilökni. A toklász teljesen így néz ki begyulladt állapotban. Csak most nincs toklász szezon...
2013. okt. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem akár egy zsírcsomó is lehet, amit eddig nem vettél észre, mert a kutyát sem zavarta, de már túl nagy. Vidd el dokihoz, ha ez a baj, akkor egy pici műtéttel meg lehet oldani és rendbe jön hamar.
2013. okt. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Hovarju ***** válasza:
Szerintem szemölcs vagy kullancs. Vagy valami más. A lehető leghamarabb mutasd meg állatorvosnak mielőtt késő lesz.
2013. okt. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az lába abba a magasságban körbe be van szűrődve. Sántít is rá. De szőr már nincs azon a részen vagy tiszta nyál. De egyszerűen nincs időm egy egész délutánt elcseszni az állatorvosnál, mert kb oda megyek 3-ra (nyitásra) és jó esetben fél 7-kor szabadulok. nincs erre időm :S lehet, hogy pénteken már el tudom vinni, addig meg csak kibírja valahogy.
2013. okt. 9. 15:19
 10/12 A kérdező kommentje:
Mintát vettek, mert az orvos szerint daganat :S
2013. okt. 11. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!