Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hülyeség ez miatt másik...

Hülyeség ez miatt másik kutyasulit választani?

Figyelt kérdés

A környéken van egy kutyasuli, jövőre lesz még egy kutyám és szeretném kutyasuliba vinni.Viszont ebbe a suliba van egy lány aki szokott segíteni,mert a suli egyik vezetőjének a rokona.Fiatal a csaj aki gimibe jár még,de a suliban tette az agyát,meg elvan szállva hogy a kutyasuliba segédkezik. -.-

Én ismerem őt,ő is ismer engem,de nem köszönünk egymásnak.


Lehet gyerekes dolog,idősebb is vagyok nála.De akkor is zavarna ez engem.Tuti kioktatna vagy lejáratna,mert kitelik belőle.Mondjuk úgy is van már tapasztalatom,mert van egy kutyám szóval tudom a dolgokat.Csak nagyobb és más kaliberű kutyám lesz mint van és úgy gondoltam új dolgot tanulhat az ember a kutyasuliban.


Szerintetek ez miatt hülyeség nem abba a suliba menni?


2013. okt. 8. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség, ha amúgy megfelelő lenne nektek a suli. Nem azért mennél oda, hogy a csajjal bájcsevegj. Lejáratna? Azt meg hogy? Ott senki nem ezzel foglalkozna, másrészt ha nem tudnál mondjuk valamit, hát istenem, azért vagy ott hogy megtanuld. szóval én nem értem a problémád....
2013. okt. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szimpatikus nekem valaki,legyen az egy segítő,nem biztos,hogy odamennék.De a legtöbb helyen a segítő a ranglétra alján van,és nem engedik,hogy csesztesse a fizető vendéget.
2013. okt. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Amúgy egy nagyon jó suli,tök szimpatikus is az oktatásuk!

Amikor 14 éves voltam akkor a kutyástáborukban is voltam.Persze azóta eltelt jó néhány év.


A próblémám az,hogy utálom ha egy olyan segítene akit ki nem állhatok.


Mondjuk a suli másik hátránya,hogy 40 perc sétányira van,autóm meg nincs,busz sem arra jár :/

2013. okt. 8. 19:09
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Menj el, aztán ha bajod van a csajjal, állj odébb. :) Mást nem tudok tanácsolni...zsákbamacska az egész ügy. Vagy inkább zsákbakutya. :)
2013. okt. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
A helyedben elmennék pár foglalkozásra, a vezető oktatónak elmondanám, hogy nézeteltérés van a csajjal és ne ő segítsen. Ha nagyon gáz a szitu, még mindig tudsz sulit váltani majd.
2013. okt. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Rendben akkor ez lesz,elmegyek majd,ha nagyon zavar vagy tesz olyat elmegyek onnan.
2013. okt. 8. 19:52
 7/14 Imola Ágnes ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy nem tudod elengedni magad a suliban, vagy a segzítő mellett, akkor válassz mást. A kutya is érzi majd, ha feszült vagy, te sem fogadod meg 100%-ban az ott kapott tanácsokat, így ez senkinek sem jó. Mellesleg szerintem egyszerűen ne foglalkozz a csajjal, de ha tényleg nem megy akkor inkább másikat válassz...
2013. okt. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jól van majd elmegyek,ott leszek pár foglalkozáson aztán ha nagyon úgy érzem,hogy nem megy akkor elmegyek egy másikba :)
2013. okt. 9. 12:23
 9/14 Szilvi & Argos ***** válasza:
Melyik suli ez?
2013. okt. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
gödöllői
2013. okt. 9. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!