Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom leszoktatni a...

Hogy tudom leszoktatni a kutyámat arról, hogy ugráljon mindig és nyitogassa az ajtót? (boxer)

Figyelt kérdés

2013. okt. 8. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Tiltsd meg neki.
2013. okt. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

a boxerek energikusak, szeretnek ugrálni, és soha nem komolyodnak meg :)

talán a nevelés ??? gondoltál erre ??

megnevelni... esetleg ??

aztán később amikor már működik a sok-sok munka ,a nevelés ... :) akkor könnyedén letiltod ,akár egy nézéssel is !

de a jó nevelés nevű dolog nélkül ????::::???.........

esetleg lehet belőle ..kengurú, vagy profi ajtónyitó, vendégek sapkáját fejről levevő ???? talán még tetőfedő ,vagy kéményseprő??? ..ja nem.... ez csak egy kutya .

bánj vele kutyaként : amit nem szabad , AZT NEM SZABAD !

2013. okt. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nevelem minden nap 1 órát minimum tanítom fegyelmezem, de nagyon makacs...
2013. okt. 9. 10:36
 4/6 anonim ***** válasza:
A nevelés 24 órás munka, és nagyon kevés köze van az engedelmességi feladatokhoz. Olvass utána a falkavezérségnek.
2013. okt. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem a kutya makacs , te vagy lusta :)
2013. okt. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is boxerom van, de még a küszöböt sem lépi át parancs nélkül. Pedig 5 éves és örök gyereklelkű. Vidd iskolába, ha nem megy vagy nincs időd, akkor a jót jutalmazd. Állj mellé, ha nem tetszik amit csinál szólj rá, vidd ki/el onnét. Ismételd vagy 30x. Meg fogja érteni. Ha már gondolkozik,megtorpan erősítsd meg benne egy jutalomfalattal (virsli, keksz akármi), hogy ez már jobb. Nagyon taníthatóak, de csak úgy gyakorolj vele, hogy ne unja meg és persze ne csak egy-két napot. Menni fog!
2013. okt. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!