Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A benti kutyusokat mennyi...

A benti kutyusokat mennyi időközönként lehet fürdetni?

Figyelt kérdés
Hetente lehet ?
2013. okt. 8. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Minek hetente fürdetni? Az én kutyám naponta 4x van sétáltatva, és mégsem lesz koszos...

Egyébként a bőre és a szőre fogja bánni, elég havonta fürdetni.

2013. okt. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 godside válasza:
25%
barmikor furdetheted ha szereti a vizet :) amugy a kutyak szorzete, bore ontisztulos...
2013. okt. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hetente, tönkremegy a bőre. Én kb. 2-3 havonta szoktam. Néha mondjuk be kell iktatnom egy extra fürdetést, ha valami "jó" dologba hempergőzik.
2013. okt. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szeret fürödni nagyon , plusz ő is szinte mindenben hempereg amikor sétálunk , illetve olyan szép lesz a szőre fürdés után :) olyan csinin néz ki ,és azért kérdezem hogy nem baj-e ...vagy milyen sűrűn lehet . Kölyök kutyasamponnal fürdetem amúgy .
2013. okt. 8. 20:53
 5/6 anonim ***** válasza:
A hempergőzést én arra értettem, hogy dögökbe vagy ürülékbe mártózik. Az, hogy a sétán a földön kúszik, az önmagában nem ok a gyakori fürdetésre. És oké, hogy szeret fürödni, de attól még nem jó gyakran. Ne az legyen a legfontosabb, hogy "csinike" a szőre.
2013. okt. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A samponos fürdetés max háromhavonta javasolt. Tiszta vízzel gyakrabban is le lehet öblíteni, illetve a fürdetés alternatívája lehet a szárazsampon is. Erre a célra a legegyszerűbb hintőpor is megfelel. Beszórod vele a kutyát, beledörzsölöd a szőrébe és alaposan kikeféled.
2013. okt. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!