Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya falkát össze lehet...

Henning Mária kérdése:

Egy kutya falkát össze lehet szoktatni egy kiscicával?

Figyelt kérdés
4 tacskóm van. Most kaptam egy kiscicát, még a szobámba be van zárva. A kutyáim sajnos megöltek már egy kiscicut. Szofogadatlanok, nem tudom hogyan szoktassam össze. Falkában van esély arra hogy ne támadják meg a kicsit? Talán jobb lenne ha keresnék más gazdát a cicának?

2013. okt. 8. 21:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Kihagytam: a kutyákat a lakásban tartjuk
2013. okt. 8. 21:43
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt meg kell kérdezned, akkor azt mondanám, hogy vagy szakember segítségével csináld, vagy keress másik helyet a macskának. Az a minimum, ami ehhez kell, hogy biztos legyél benne, hogy meg tudod csinálni; ha az nincs meg, szerintem cseszheted.
2013. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%

Egymást fogják hergelni amikor meglátják a macskát.


A tacskó kotorék eb. Megy rá mindenre ami mozog.


Ha ketrecben tárolod a macseszt talán megszokják a jelenlétét

2013. okt. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 sippara ***** válasza:
100%
Nem. Négyen vannak, nem tudod őket kontrollálni, nem tudsz rájuk szólni, mégis hogy gondoltad? Meg kellett volna beszélni a főnökkel (mármint az egyik kutyával), hogy hozhatsz-e oda macskát, mielőtt megtetted.
2013. okt. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4 neveletlen tacskó... inkább ajándékozd el gyorsan azt a macskát.
2013. okt. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vigyázz szegény cicára annyi kutya között, nehogy bántsák. Még ha egy kutyád lenne azt mondanám oké. De így nem. Keress szegény cicusnak egy jó gazdit. Akinél akár a lakásban lehet.
2013. okt. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Imola Ágnes ***** válasza:
Elméletben össze lehet szoktatni, de ahhoz neked kellene uralni először a tacskókat...amik neveletlenek, szóval vagy szakember, és magatartás-váltás, vagy ajándékozd el a macskát.
2013. okt. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy mire úrrá tud lenni az összes kutyán, addigra a macska egy börtönben nő fel :'( plusz egy felnőtt macskát már megintcsak nehezebb kutyához szoktatni.
2013. okt. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szilvi & Argos ***** válasza:
Macskának új gazdi, 4 tacskóval suli és/vagy házhoz járó tréner, majd ha Te irányítod a kutyákat, jöhet új macska esetleg!
2013. okt. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, a cica a tesomeknal fog lakni, biztonsagos helyen :D
2013. okt. 15. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!