Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van ilyen kevés csoki...

Miért van ilyen kevés csoki labrador kiskutya?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy csoki labrador kiskutyát de alig találok 100ból 3 normális, szép, egészséges kiskutyát. Ez miért van?

2013. okt. 9. 07:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg rossz helyen keresed. Tenyésztőkkel vedd fel a kapcsolatot, ők meg tudják mondani, hogy mikorra várható náluk csoki kölyök. Addig pedig ismerkedhetsz a színgenetikával, hogy értsd miről beszélnek a tenyésztők:

[link]

2013. okt. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A sárga és a fekete tényleg népszerűbb, de azért normális tenyésztőnél nem lehetetlen, itt pl. nemrég születtek ilyen kölykök :)

[link]

2013. okt. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Arra figyelj, hogy tényleg tenyésztőtől vegyél! Mivel ritka fajta a szaporítók "jó áron" tudják eladni, így mindenre rájatudják, hogy csoki labrador, ami csokiszínű. Nemrég vett egy ismerősöm csomagtartóból 40 ezerért csoki labradort. Gyönyörű német vizsla keverék amúgy, de pont ilyet tudtam volnaenhelyről is szerezni neki.
2013. okt. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. okt. 9. 10:03
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
okos autokorrekt rájatudjákot csinált a rámondjákból :)
2013. okt. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Hát igen, a csoki színű labradorból nincsen olyan sok, inkább a zsemle és a fekete színűből.De azért lehet találni. :) [link] itt vannak azért csokis színűek is. :)
2013. okt. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Néztem az apród.hu-n őket! De vagy csúnyák vagy nem adnak hozzá törzskönyvet, nekem fontos lenne a törzskönyv mert szeretném majd szépségversenyre stb vinni a kutyust.
2013. okt. 10. 11:09
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hirdetőújságokat kell nézni, hanem a tenyésztőket megkeresni!
2013. okt. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Én vagyok a 22:10-es válaszoló.Az én labradorom zsemle színű, Jánoshalmán vettük egy tenyésztőtől.A tenyésztőnél láttam pár csoki színű kutyust is. :) [link] -ennél a tenyésztőnél vettem a kutyámat.Ha érdekel írj neki emailt, és kérdezd meg van-e csoki színű labradorja. :)
2013. okt. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Ja, az előző vagyok.A kiskutyák fajtiszták, amit előbb linkeltem. :) Nagyon szépek ott a kutyák :)
2013. okt. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!