Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacsko keverek, neha olyan...

Tacsko keverek, neha olyan kitoro, fuldoklo kohogese van minden elorejelzes nelkul, pl napkozben ha szaladgal de ejszaka is mikor alszik, es csukott szajjal, majdnem hogy megmered. Voltunk mar orvrsnal is de mit sem hasznal. Mi lehet a betegsege?

Figyelt kérdés

#köhögés #fuldoklo
2013. okt. 9. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet megfázott
2013. okt. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van a köhögéssorozat végén egy nyelésszerű hang?
2013. okt. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de én kennelköhögésre tippelnék, most tombol a járvány mindenhol (sajnos mi is elkaptuk) Mi először antibiotikumot kaptunk, utána volt egy mucopront szirup kúra, mellette kutya bérescseppet kap immunerősítés gyanánt. Szerintem menj el egy másik dokihoz, antibiotikumot csak ő tud felírni. Az antibiotikum mellé adj neki normaflore-t és addig is elkezdhetsz víz helyett hársfa teát adni neki. Jobbulást!
2013. okt. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az orvos milyen betegségre adott gyógyszert?

Ha valami nem használ, akkor vissza kell menni.

Megvizsgálta? Szívét megnézte?

2013. okt. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hell-ikon ***** válasza:

Én légcső-összeesésnek gondolnám, bár nem vagyok állatorvos. Kistestű kutyáknál gyakori probléma és általában más betegséggel is együtt jár (vagy annak következményeként alakul ki).


Mindenképpen érdemes lenne megnézetni másik orvossal.

Általában gyógyszerrel kezelhető, de súlyosabb esetben műtétre is szüksége lehet.

2013. okt. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!