Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha van egy kutyus, akinek...

Bino kérdése:

Ha van egy kutyus, akinek semmilyen oltása nincs és oltási könyve se, akkor ha megvettem és elviszem beoltatni, akkor adnak?

Figyelt kérdés
3 hónapos.

2013. okt. 10. 07:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Igen!

Csak szép ára lesz,mert a veszetség elleni oltást csak úgy adnak be ha van chip a kutyusban.

2013. okt. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Igen, adnak chipet, oltási könyvet elkezdik az oltási sorozatot és a féreghajtást. Nagyjából a teljes költség olyan 20-30e forint körül lesz, de nem egyszerre, hanem több részletben. Ilyen kutyáért nem szabad pénzt adni!
2013. okt. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%
Egyébként az eladót feljelenthetnéd, mert szabálysértést követ el.
2013. okt. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem lesz olcsó, de kiszámoltam és olyan 20000 körül lesz az oltása, azt is tudom, hogy szabálysértést követ el, de örül, hogy a kutyusnak enni tud adni.

Egyébként köszi!

2013. okt. 10. 08:05
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

Adnak, nem kerül így többe utólag.

Csak kíváncsiságból, vettél egy szaporított (potenciálisan beteg) kutyát, milyen "fajtát" és mennyiért?

2013. okt. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%

Ha már etetni sem tudta, akkor hogy volt pofája pénzt kérni érte, ahelyett hogy örülne, hogy sikerült gazdát találni neki. Neked meg nagyon ajánlom figyelmedbe a következő írást, pont neked szól!

[link]

2013. okt. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%
Hát én tenyésztőtől sem vennék. Ők is csak pénzért gyártják a kutyákat, és az sem garancia, hogy pár hónap múlva nem derül ki, hogy beteg. Akkor már inkább legyen keverék egy menhelyről.
2013. okt. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
A kérdező nem ìrta hogy szaporítótól vett kutyàt. Lehet egy ismerősénél ellett egy szuka és azàltal hogy elhozta a kutyàt adott érte valamennyi pénzt ezzel segítve a gazdànak. Miért fújja mindenki ezt a szaporítós hülyeséget? Keverék kutya màr nem is létezhet? A menhelyen is hagy az ember némi zsetont ha elhoz egy kutyàt.
2013. okt. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 donne ***** válasza:

utolsóval értek egyet!!!

Elég gáz, ha már 3 honapos, és nem kapta meg még az első oltást sem.De egyébként mindent beadnak neki, az ár, attól is függ h kihez, vagyis melyik állatorvoshoz viszed.Kb 2-3 oltás ami kötelező kölyökkorban, amit havi eltéréssel adnak be.1 oltás kb 3500 féregtelenítéssel, plusz még egyszer, és a chippet veszetség elleni oltással eggyütt kaptuk, a chipeltetés kb 2400 volt, de a maximum ára annak is csak 3500 lehet!!!ezt törény szabja!Persze ha "olyan" helyen laksz, akkor az árak is nagyobbak, de nem az oltóanyag drágább, hanem nagyobb a haszon rajta....

2013. okt. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hol ennyi az oltás,mert 4500 tól indul egy veszettség,Pest környékén.
2013. okt. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!