Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagytestű kutyáknál mennyire...

Nagytestű kutyáknál mennyire fontos, hogy állványon legyenek a tálak?

Figyelt kérdés
Amikor esznek befolyásol vmit,hogy magasan van vagy a földön?
2013. okt. 10. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
jobb ha a földön van, az a természetes nekik.
2013. okt. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A farkas is elég nagytestű kutyaféle, mégse szokták állványos tálkából etetni. :)
2013. okt. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

értem,csak sokszor hallottam már,hogy úgy jobb ha fent van nekik.

De akkor nincs gond azzal ha a földön van tálka:)

2013. okt. 10. 17:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem gond.
2013. okt. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem boxerem van ami ugye nagytestű, de nem használok álványt mert minek. Persze ha mondjuk beteg lenne és fájdalamas lenne neki hajolni az más, de egy egészséges kutyának nem kell.
2013. okt. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak az óriásoknak kell állvány, pl. német dog, ír farkas, mert nagyon könnyen gyomorcsavarodást kapnak, ha a földről kell enniük.A farkas közel sem akkora, mint ez a két fajta, valamint nincs túltenyésztve, így ő nyugodtan ehet a földről. :)
2013. okt. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Okés,köszönöm szépen! :)
2013. okt. 10. 17:48
 8/10 anonim ***** válasza:

70-75 cm magas kutyáknál ,előny ha a kutya nem a földről, hanem kis dobogóról vagy állványról esznek.

kényelmesebben így nyugodtabban - lassabban esznek , isznak , nem nyelnek annyi levegőt kaja közben , könnyebben emésztik meg az ételt ,stb,stb . tény ami tény , ha magasabban van a tál ,valamiért ??:) a nagyobb kutyáknál sokkal kevesebb a gyomorcsavarodás esélye ??? ( és ez érthetetlen,hiszen alapból semmi köze nincs hozzá :)

de ez tény !

2013. okt. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És mi támasztja alá ezt a tényt? Nekem 80 centis kutyáim vannak és senkit sem ismerek akik állványról etetnék őket. A tenyésztők se. (Persze lehet, hogy van ilyen, csak én nem tudok róla.) Az egyik állva eszik, a másik fekve. Tehát érdekelne valami hiteles statisztika, ahonnan ez kiderülhet.
2013. okt. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Akiteki ***** válasza:
Az én magyar agaramnak jobban esik, ha a székre teszem. Ha a földön van, utána mindig öklendezik. A székről is habzsol, de talán nem annyira. :)
2013. okt. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!