Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tud segíteni nekem? A kutyáima...

Tud segíteni nekem? A kutyáimat kellene eljuttatnom magamhoz, és nem tudom megoldani.

Figyelt kérdés

Gondolkoztam állatvédő szervezetekben, hátha valakinek erre fele lenne dolga, de nem tudom, nem hajtanának-e el...


Költöznöm kell, és fogalmam sincs, hogyan hozhatnám el a kutyákat. A ház albérlet, a párommal éltem ott, de szakítottunk, és messzire jövök...

Nekem se autóm, se jogosítványom. Pénzem van a benzinre, az nem gond, de sem sofőrt, sem autót nem találok erre.

A két kutyám a mindenem. Jól viselik az autózást, és barátságosak, de az kizárt, hogy tömegközlekedéssel egyenként átutazzam velük a fél országot, beleértve a metrót és a mozgólépcsőt is - ők jobbára a természetet meg a nyugis falusi közeget ismerik, és annyira nem jó az idegrendszerük.

Egyszer például az egyik megijedt a vonattól, nem akart felszállni, és nem figyeltek ránk - az utolsó pillanatban rántottam fel, ugyanis a vonat indult, az automata ajtó csukódott... Ha nem sikerül, akkor maga alá rántja a vonat.


2013. okt. 10. 18:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Hajdú-Biharból Fejér megyébe költözöm egyébként. Nem ismertek valakit, aki ilyen útvonalon közlekedik? Az sem lenne baj, ha X pontig tudna valaki minket elhozni, X ponttól pedig valaki más, csak jöhessenek már utánam... A páromnak már elege van belőlük, én meg kétfelé szakadok, itt rengeteg a dolog, ott meg szerencsétlen kutyáim vannak...
2013. okt. 10. 18:06
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem szeretik a várost, akkor mindenképp szerezz sofőrt kocsival.Egyik ismerősöd sem tudja elköltöztetni őket?

Mindenhol kellene próbálkozni, hátha segítenek az utazásban.

2013. okt. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos senki. Én Fejérből mentem anno Hajdú-Biharba, akkor ennek az expáromnak az öccse jött értem és a kutyákért, céges autóval, de ő azóta kiment Angliába, és egyébként sem hinném, hogy most is úgy segített volna, mint akkor.
2013. okt. 10. 18:10
 4/13 anonim ***** válasza:
2013. okt. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég láttam a neten Kisállat Taxi-t, de lehet hogy Kutya Taxi volt a neve, nem tom. A lényeg, hogy van ilyen, keress Google-ban :D
2013. okt. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha máshogy nem megy, szerintem taxival menjetek a vonatállomásra és vonattal tovább. Jobb mint a semmi és kevesebb az inger mintha a fél városon át buszozniuk is kellene.
2013. okt. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Taxiba beengednek kutyát?


Ha nem lesz más, kénytelen leszek vonattal megoldani, de az a végső megoldás. Debrecentől Pestig azt hiszem, majdnem 4 órás vonatút, és a várost sem ismerem, hol lehetne őket egy kicsit sétáltatni, hogy elvégezzék a dolgukat, megnyugodjanak.

Ráadásul az két menet, mert egy ember nem mehet két kutyával, azaz egyenként tudnám őket idehozni.


Köszönöm egyébként a válaszokat!

2013. okt. 10. 18:35
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikorra kellene?Tudnék segíteni,de csak kb másfél hét múlva lesz itt az autóm.
2013. okt. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ohh, Utolsó, köszönöm! Jobb lenne minél előbb, de ha másfél hétig kihúzom ott (nem kell visszarohannom állásinterjúra, stb.), akkor az még jó lenne!

Hogyan alakulna az útvonal?

Én most nézegettem az oszkar.com-ot, két emberrel kellene elfogadtatnom, hogy nem csak két lábú útitársa lenne, és kicsit necces így összeszervezni. Nem sok a lehetőségem, ha a következő hetet nézem, minden napra maximum egy olyan van, amikor a csatlakozás megoldott. Azaz letesznek minket Pesten, és elfogadható időintervallumon belül menne valaki onnan Fehérvárra. Kicsi az esélye, hogy épp azok a sofőrök ilyen kutyabarátok lennének...

2013. okt. 10. 19:11
 10/13 anonim ***** válasza:
2013. okt. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!