Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyámnak megnőnek az...

Péter_14 kérdése:

Ha a kutyámnak megnőnek az emlői és az étvágya megnő az azt jelenti vemhes? Vagy hogy tudhatom meg hogy vemhes e a kutyám?!

Figyelt kérdés

2013. okt. 11. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Párzott kannal?

Lehetséges, hogy álvemhes.Tüzelés után 2-3 héttel előjöhet az álvemhesség: az emlők megdagadnak, a kutya tejet választ ki, tárgyakat próbál szoptatni és gondozni, agresszívan védi a kölykeként kezelt tárgyat, vagyis teljesen úgy viselkedik, mintha vemhes lenne.Láttam szukát, akinek még tolófájásai is voltak.Elképesztő dolog, embernél is van.

2013. okt. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb mód a probléma kiderítésére: állatorvos.
2013. okt. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát a nagymamámnál él a kutya és a szomszéd tacskó folyamatosan átszökik a kerítésen !!szóval azt nem tudom hogy párosodtak e!de furán viselkedik mostanában kicsit lustább , ugye nőnek az emlői meg eddig azt szokta megenni amit a macskák ott hagynak + még amit adunk neki , de most agresszívan rohan a kajához és a macskákat kitúrja! ma megyek állatorvoshoz viszem talán ő tud segíteni!
2013. okt. 12. 11:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Kiderült a dokinál mi baja a kutyádnak? Vemhes?
2013. okt. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos csak hétfőn tudom vinni mert az állatorvos elutazott ! tegnap voltam a kutyámnál a tacskónál ! és csináltunk neki helyet (fekvő helyet)mindig belemászik és elkezdi rendezni mintha v mi nem jól állnak ! meg össze vissza forog!mikor meg elfekszik mindig azt kéri hogy simizzűk a pocakját! és az emlői már nagyok a hasa is megnőtt!sokkal többet eszik ..stb! ez akkor vemhesség?
2013. okt. 13. 08:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Hááát, ha beszökdösött hozzá az udvarló, akkor valószínű, hogy vemhes, pláne, ha már keresi a kuckót is.

Mielőbb doki!!

2013. okt. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tegnap beszéltem egy dokival de azt mondta nem tud segíteni !
2013. okt. 15. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!