Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek szokott kohogni/oklende...

Nektek szokott kohogni/oklendezni a kutyatok?

Figyelt kérdés
Harom honapja van nalunk egy mentett keverek kutya,10honapos.Amikor hozzank kerult (mar amikor bekerult a menhylre)mar akkor kohogott. Kapott antibiotikumot a menhelyen, de nem javult ezertelvittuk dokihoz. Kapott antibiotikum kurat meg beres cseppet.Amitol elmultak a kohogesrohamok..de ket het utan visszatert de mar nem olyan intenziven..akkor is kapott valami gyogyszert de nem tudta megmondani az orvos h mi baja.."meg van fazva/uj hely miatti stressz nem tudja..aztan kiderult h mandula gyulladas..kapott ra gyogyszert es elmult majd ujra visszajott most:( most megint kezdi a valadek felkohpgeset (volt atlatszo es most ragacsos feher) Az elmult egy honapban harpmszor hanyt is de az sztem mas miatt volt. Hetfon ujra elviszem orvoshoz (vagy ha rendrl akkor ma egy masikhoz) de nektek volt ilyab problematok?:(
2013. okt. 12. 07:08
 1/3 anonim ***** válasza:

igen.


De az enyém a szőrétől köhögött...


ha vedlik mindig ki kell fésülnöm mert különben mindent eláraszt a kutya szőr,meg hát egyébként is, ugye


akarva akaratlanul bele mehet a szájába v (ilyenkor köhög,de ha lenyeli akkor meg öklendezik,de előtte meg füvet eszik ez ilyen ösztönös gyomor tisztítás a kutyáknál aztán ki hányja a szőrét.


de szerintem a tiédnél valami vírus lehet, mert írtad hogy menhelyről hoztátok,de az is lehet hogy valamilyen allergia, de nem kizárt a belső szervű elváltozás sem.

2013. okt. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Kapott antibiotikum kurat meg beres cseppet.Amitol elmultak a kohogesrohamok..de ket het utan visszatert de mar nem olyan intenziven"



utolsó vagyok!


vagy az első...


szerintem akkor jó antibiotikumot kapott csak nem lett elég ideig ki kezelve...

2013. okt. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki hogy mar nem akar tobb antib.t adni egyelore. Fuvet is szokott enni. Tegnap arra gondoltam hogy a rongyjatekbol nyel le darabokat ezert el is tettem, de hetfon szerintem elviszem mashoz.
2013. okt. 12. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!