Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért olyan felkapott most ez...

Miért olyan felkapott most ez a staffordshire terrier?

Figyelt kérdés
Nekem olyan csúnya de a szomszéd azt mondja, hogy most megéri vele foglalkozni, vett 3 külömböző színű szukát.

2013. okt. 12. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert az emberek "kemény" kutyát akarnak, de egy pitbull, bulldog, argentin dog (stb) túl nagy feladat lenne. Ezért vesznek egy staffit (én csak light-pitbullnak hívom).


Egyébként nagyon szép kutyák, de minden sarkon szembejön egy, aki húzza a gazdáját, hörög, meglátva egy másik kutyát őrjöng. Tehát nevelni nem szokták őket..


Tudom, tisztelet a kivételnek.

2013. okt. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Pittbull nem létezik Magyarországon, esetleg pitbull fajta és staffi jellegű keverék kutya ami minden sarkon megtalálható..

Szerintem egyik legjobb kutya okos szép erős a staffi és a normális 100000től kezdődik .

2013. dec. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A szomszédom nem fajtatisztát vett, hanem szaporítottat.
2013. dec. 10. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!