Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyöknek fojtó?

Kölyöknek fojtó?

Figyelt kérdés

5 hónapos, már elég nagy. Bulldog-és valami keverék.


Tudom rendeltetésszerűen használni a fojtót. Nem rángatom a kutyát, vagy ilyesmi. De már most nagyon húz, és inkább most tanulja meg, mint 40 kilósan.


Jó ötlet ez ilyen kis korban?



2013. okt. 12. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt már próbáltad, ha megelőz, megfordulsz és rántod magaddal? Ha kitartóan csinálod, ez is meghozza az eredményt!
2013. okt. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha elég erős a nyaka, akkor igen. Én az 5 hónapos rottimra már rátettem, de nekünk nem oldotta meg a problémát.
2013. okt. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam én mindent. Én sem szívesen használnám egy ilyen kis kutyán, de korábbi tapasztalat alapján bevált. Először egy nagyon domináns ambullon használtam fojtót, és úgy megtanult sétálni, hogy csak lestem. Ezért gondoltam erre, még ha kicsit drasztikus is.
2013. okt. 12. 11:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Én maradnék a tréningszerű, max 10 perces, lényeg, hogy jussunk el húzás nélkül az utca végéig sétáknál, persze előtte fárasztani.
2013. okt. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!