Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyák tetszenek...

Melyik kutyák tetszenek nektek, és miért?

Figyelt kérdés

[link] <-ez szép kutya


[link]


[link]


[link]



__________________



2013. okt. 12. 12:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Mind szép, de az utolsó a legszebb :) gyönyörű a színe.
2013. okt. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem a husky/alaszkai malamut a favorit már kiskorom óta.:)

Gyönyörű kutyák, értelmesek, komolyan de emellet játékosak is, tekintélyesek. Tiszteletet érdemelnek. Sajnos nem volt még huskym de egyszer úgyis lesz! :D

Mostanában megtetszett a Dobermann is , ő is nagyon szép fajta. Ettől eltekintve egy kisebb fajta kutyust, spicc, vagy valamilyen yorkit is szívesen szeretgetnék.:DD

2013. okt. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Közülük pedig az első! :)
2013. okt. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
A 4 közül nekem a 2. tetszik a legjobban. Egyébként meg nagyon sok fajta tetszik: pl. a magyar vizsla, dobermann, tervueren és a groni (tehát a két hosszúszőrű belga juhász, az orosz-fekete terrier, az ír farkaskutya, egyes rottweilerek és még sorolhatnám :)
2013. okt. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
4es vagyok. Hogy miért tetszenek? Hát azért, mert számomra szépek :) Mert ugye a szépség relatív.
2013. okt. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem kutyafajtákrol van szó,hanem a belinkelt kutyákról. 5 vagy 10 link lett volna, kutyákrol
2013. okt. 12. 13:26
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Akkor meg ne azt kérdezd, hogy "Melyik kutyák tetszenek...", hanem, hogy 'az alábbiak közül mely kutyák tetszenek....'
2013. okt. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
7-es vagyok. Mondjuk mindegy is, mert ígyis-úgyis helytelen a kérdésed nyelvtanilag.
2013. okt. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó tetszik
2013. okt. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszenek, sajnálom. Aranyosak meg minden, de úgy egyiket sem venném észre az utcán, hogy nézd, milyen szép kutyája van...


Én a bull típusú kutyákat szeretem. Valahogy sosem jöttek be a juhászfajták. Eleve a hosszú szőr nem tetszik.


Ellenben, ő olyan, uhh...

[link]

2013. okt. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!