Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámat nem tudom felkelteni!?

A kutyámat nem tudom felkelteni!?

Figyelt kérdés
Kicsit lusta kutya volt eddig is, de pár napja azt vettem észre, hogyha elalszik és én odaegyek valamiért akkor nem pattan fel azonnal érdeklődve mint eddig, hanem csak fekszik tovább. Ez nap közben van, éjszaka hagyom. Régen a "séta" szóra felpattant, azonnal tudta mi van, most a füle botját se mozdítja. Ha odamegyek és simogatom, dörzsölöm a kis testét akkor sem reagál, tegnap majdnem 2 perc volt mire annyira fel tudtam kelteni (nagyon hangosan hívtam, közben dörzsöltem a lábát/hátát) mire egyáltalán észrevette, hogy ott vagyok. Szerintetek mi lehet? Az állatorvos azt mondta várhat hétfőig a rendelésig, de én aggódom nagyon. Ha rosszabbodik mindenképpen elviszem egy másik orvoshoz még ma, csak nem akarok feleslegesen pánikolni. Étvágya van, ivott is eleget. De reggel már pl. nem jött oda mikor a cipőmet húztam, pedig ilyenkor már mindig mellettem toporog, mert tudja hogy séta lesz. Tegnap este séta után hámmal együtt befeküdt a helyére aludni, pedig az a szabály, hogy meg kell várnia amíg leveszem róla addig nem csinál semmit. (Eddig be is tartotta.) Mi lehet a kutyummal? :( Amúgy fiatal, nagytestű.
2013. okt. 12. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy beteg. Ez még nem jutott eszedbe??
2013. okt. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha az állatorvos ilyen tünetek mellett azt mondja, hogy ráér, akkor keress másik orvost!


1es voltam. Simán lehet babéziás pl.

2013. okt. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pár hete fáradékonyabb volt, mentünk is orvoshoz. Azt mondta garatgyulladás, abból kigyógyult. Egy hétig jól volt, és pár napja kezdődött ez a gyengeség. Mondtam hogy felhívtam az orvost, de azt mondta várjunk hétfőig... Erősködtem, de szerinte a fél évvel ezelőtti ivartalanítás miatt ilyen. Szerintem ez hülyeség, de neki van papírja arról, hogy érti mit beszél nekem meg nincs. Ezért gondolkozom másik orvoson.
2013. okt. 12. 14:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is váltsál.Egy egészséges kutya nem így viselkedik.
2013. okt. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!