Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aleziyork Kennelről vélemények?

Aleziyork Kennelről vélemények?

Figyelt kérdés

[link]

Yorkshire terrier vásárlása előtt állunk. Régóta imádjuk a fajtát, de tenyésztők terén annyira nem vagyunk otthon.

Of new deal és Strázsaváriról hallottunk már, hogy nagyon jók, de Alezi kutyák is nagyon tetszenek. Van valakinek esetleg tapasztalata velük kapcsolatban?



2013. okt. 12. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"MINI-NORMÁL MÉRETŰ KIS FIÚK ELADÓK"

Szerintem nem okés.

2013. okt. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

akuminak igaza van: olyan, hogy mini yorkie, NINCS.Tehát nem tenyésztő, csak tenyésztői szinten szaporít. :) A kisebb méretekkel rendelkező, gyenge minőségű egyedeket pároztatja, és voilá: kész az extra mini yorkie, aki a lehető legrosszabbat örökli a szüleitől.

Innen semmiképp se vegyél kutyát!

Ajánlom az Of Little Bunny Fu-Fu mestertenyészetet.

2013. okt. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nagyon szép kutyái vannak és egy másik tenyésztő is vásárolt már nála. Ő nem hiszem, hogy szaporító. Nagyon elismerően nyilatkoztak erről a kennelről olyanok akik már vásároltak kutyát.

Strázsavárinak írtam én is, de válaszra sem méltatott.:-(

Kitől vásároltál végül is?

Én is szeretnék venni.

2014. márc. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Strázsavári nekem sem válaszolt és az Alezitől vásároltam így kutyát. Nem bántam meg. Nagyon szépek és okosak a kutyái. Ha vennék még, tőle vennék újra.

Imádja a kutyákat és vásárlás után is tartja velünk a kapcsolatot.

2016. máj. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!