Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador vagy Németjuhász?

Labrador vagy Németjuhász?

Figyelt kérdés

A családon belül ellentétek léptek fel..én labit apukám németjucit szeretne! Igazából megerősítést várnánk hogy melyik lenne megfelelőbb!Falun nagy udvarral erdő/szántóföldek szőlők mellett élünk!Barátnőmnek golden retrieverje van vele szoktunk menni nagy sétákra/túrákra.

Nem vinném kutyasuliba, de én tanítanám + agility de csak hobbiszinten! és csak ha a kutyus is élvezi! Társaságba vinném szóval van ilyen túracsoport oda is vagy szinte mindenhova ahova én megyek és "kutyabarát". Még talán annyi hogy azt szeretném ha nem lenne agresszív de ha kell és azt mondom ne engedjen be másokat.



#labrador #németjuhász #milyen kutyus
2013. okt. 13. 19:58
 1/10 anonim válasza:
30%
Szerintem meg berni pásztor
2013. okt. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Én nyugodt szívvel ajánlom a német juhászt.
2013. okt. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
német juhász, ugyanis majdnem minden feltételnek megfelel mindkét fajta, kivéve az utolsót! :)
2013. okt. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt mindkettő. A német juhász nem kreatív, így kevesebbet rosszalkodik, igazából az a "szó szerint fajta." Én a német juhászt javasolnám, de DP szűrtet. Ha emellett döntötök akkor mindenképpen érdemes előszűrni, hogy diszpláziás-e, azt hiszem 6 hónapos korában javasolt az első röntgen, és akkor még visszafordítható. A labrador.. sok helyről hallottam hogy milyen okosak., vagy a miénk ilyen, vagy általános, de ennél borjúbb kutyát nem nagyon láttam, nem igazán a szívem csücske. :D

Egyébként mindkettő szerethető fajta bármelyik mellett maradtok is. :)

2013. okt. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha a németjuhász nem kreatív, akkor a labi sem.... a labi aztán bárkit be fog engedni, nekem mindkettő volt. A nj nagyon jó kutya! Engedelmes, de elsőnek csakis szukát vegyél, és legalább az alapfokú engedelmest ki kellene járni.
2013. okt. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Legyen keverék! Nekem fekete Labi-Német juhász keverékam van, szuka. Senkit sem bánt, imádja a gyerekeket. Sportos, játékos. Csak a bicikliseket az utcán és a macskákat utálja.
2013. okt. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem labradort!
2013. okt. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen labrador!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. nov. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen NÉMETJUHÁSZ!!!
2013. nov. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vajon melyiket vettétek végül?
2021. jún. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!