Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyák lehetnek szenilisek?

Kutyák lehetnek szenilisek?

Figyelt kérdés
Furán viselkedik mostanában a kutyám. Néha befordul a sarokba, és morog a fal felé. Néha leguggol és kaparja a parkettát. Most meg az ágy mögé bújt, de az a hely olyan kicsi hogy csak tolatva tudott kijönni, amikor hívtam. Ez tök furcsa... egészen megijedek amikor ilyeneket csinál. Miért csinálja? Nekem az jutott róla eszembe, amikor az öregek csinálnak "hülyeségeket", mikor már elkezdenek felejteni, és egy kicsit szenilisek lesznek. Kutyáknál van ilyen? Vagy miért viselkedik így a kutyám?

2013. okt. 13. 20:38
 1/4 anonim válasza:
Ha tíz év fölött van akkor lehetséges. Ha a személyisége is megváltozik,agresszív viselkedés vidd orvoshoz.
2013. okt. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet van egy szellemetek. nem viccnek szántam.
2013. okt. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát mostanában feltűnően bújós, mondjuk eddig is ilyen volt, jött utánam a világ végére is, de most aztán tényleg. Egy ajtó se csukódhat be előtte mert kétségbeesik, jön és a lábamra ül, de minimum 1 méteres körzetemben van mindig. Ezen kívül nincs más változás, csak amiket följebb írtam, a fura új dolgait. Ja, meg többet "panaszkodik", sírdogál, de ezt akkor is szokta, amikor unatkozik, vagy front van, vagy csak rossz kedve van. Amúgy rendszeresen járunk orvoshoz mivel idősödik, testi baja hálisten nincsen.
2013. okt. 13. 22:05
 4/4 Imola Ágnes ***** válasza:
Látása, hallása rendben van? Sokszor a kutya elveszti valamelyik érzékszervét, de olyan jól alkalmazkodik, hogy a gazda nem veszi rögtön észre. Én megvizsgáltatnám a biztonság kedvéért.
2013. okt. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!