Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német országban be van tiltva...

Német országban be van tiltva valamilyen kutyafajta?

Figyelt kérdés
szeretnénk kiköltözni és költözés után még egy kutyát (a mostani az vizsla szóval az nincs betiltva). Nézegettünk fajtákat és ezek tetszenek:KÁJ, kau, roti,kangal. Mannheim közélben fogunk lakni
2013. okt. 14. 18:29
 1/2 Maxitabi ***** válasza:

Baden-Würtemberg tartomány törvényei szerint harci kutyák:American Staffordshire-Terrier

Bordeaux Dogge

Bullmastiff

Bullterrier

Dogo Argentino

Fila Brasileiro

Mastiff

Mastino Espanol

Mastino Napoletano

Pit Bull Terrier

Staffordshire Bullterrier

Tosa Inu

ezekre spéci szabályok vonatkoznak.

De minden település,lakóközösség is szabályozhatja-hány és milyen kutyát lehet.Plusz kutyaadó!!Sok városban előírhatnak kötelező kutyaiskolát,vizsgát is!!

Ott nézd meg, ahová költöztök- Hundehaltung, Hundeverordnung név alatt.

2013. okt. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is pont mostanában néztem ennek utána. Ha ott veszed meg vehetsz akármilyet, de ha innen viszed ki akkor a négy fajta közül a rotit csak 1 hónapnál kevesebb időre viheted magaddal. Mindenképpen ott vegyél kutyát szerintem. [link]
2013. okt. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!