Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak szerintem nem fajtatiszta...

Csak szerintem nem fajtatiszta ez a kölyök?

Figyelt kérdés

[link]


A pofám leszakad,hogy vannak emberek akik keverék kutyusokat árulnak ennyi pénzért. Félre értés ne essék.. nincs bajom a keverék kutyusokkal nekem is van egy uszkár-bolognese mix kutyusom de én az önköltségi áron vettem ami szerintem korrekt. De csak szerintem túlzás ez az ár ezért a kölyökért?


2013. okt. 15. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mini mopsz - már rosszul kezdődik...
2013. okt. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Mini mopsz, úr isten... Nálam a kutya térdtájéknál kezdődik.
2013. okt. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Egyértelműen keverék!

2. Olyan nincs is, hogy mini mopsz

3. Hörcsög ketrecben tartja őket! :O

2013. okt. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mini mopsz, te jó ég.... Ez tuti keverék. Meg komolyan ketrecben tartják, mint egy nyulat?!
2013. okt. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Mini mopsz nem létezik.

2. Fajtiszta? Igen, tényleg egy kutya. Aki a legminimálisabban ért az állatokhoz (minimumok minimuma) az tudja, hogy mi a különbség faj-és fajtatiszta között.

3. Vadonat ujj? :D

Ez egy mocskos szaporító. Egyetlen pozitívum hogy a kutya már 8 hetes (ha igaz...) de gondolom a tesóit már 6 hetesen eladta, szegény véletlen maradt nála. Nagyon aranyos, de nem fajtatiszta ebben biztos lehetsz.

2013. okt. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mini, mert 5 hetes, de nyolcnak mondják szerintem...
2013. okt. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ajándék ketrec. Mert biztos továbbra is egy olyan ketrecben akarnám tartani, ami még egy nyúlnak is kicsi.
2013. okt. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És mekkora karmai vannak szerencsétlennek :( Nem sokat mozoghatott eddig. Egy 8 hetes kölyöknek sokkal tömzsibbnek kellene lennie (persze nem elzsírosodva, hanem a jó táplálás, korának megfelelő mozgatás, játék és a rendszeres féregtelenítés velejárójaként). Ráadásul ajándék ketreccel! A tengerimalac-szaporítás nem volt elég jövedelmező?
2013. okt. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!