Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff kutyám 1,5 éves, hogy...

Amstaff kutyám 1,5 éves, hogy szoktassam le, hogy ne csipkedjen? Valószínű figyelem felkeltés miatt csinálja.

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért csinálja,mert megteheti.


Tekintély,falkavezérség..olvass!

2013. okt. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Így van, majd ha nem engeded meg neki, hogy csinálja, akkor abbahagyja. Ha meg nem tudod érvényesíteni az akaratodat egy ilyen kaliberű kutyával szemben, akkor keressetek sürgősen egy falkavezérséggel is foglalkozó kutyaiskolát.
2013. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

amikor ezt csinálja rászólok de semmit sem ér, vagy ráütök de az sem érdekli csak teli pofával röhög és csinálja tovább.

Régen nem csinált ilyet

2013. okt. 15. 22:00
 4/11 anonim ***** válasza:
Próbáltál már úgy istenesen ráordítani? Bár megérte volna még az elején jó vastag farmert húzni és kivárni, míg elunja. Az ütést meg sem érzi, akár még játéknak is veheti. Nálunk a juhászkutyámmal volt ez, aki így szeretett volna velünk játszani, egyszerűen kivárásra mentem, igyekeztem unalmas lenni, nem csinálni semmit, meg figyelni a cserkészésre. Párszor próbálkozott, aztán végleg elfelejtette.
2013. okt. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam nem törődni vele hátha ráunt de semmi sőt már bedurvult és szó szerint már harapott.Visszakézből szájon csaptam elszaladt aztán újra jött
2013. okt. 15. 22:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

És ha bántod..mit érsz el?


Azon kívül,hogy lejáratod magad,és nem fog tisztelni.Keress fel egy olyan trénert,aki ért is valamit a falkavezérség kialakításához,vagy egy hasonló témában jártas kutyaiskolát.


Ez komplex gondolkodást igényel,nem tudunk adni egy csodaszót,amit ismételgetve abbahagyja a kutya...

2013. okt. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én inkább averzív hanggal vagy vízzel próbálkoznék, valami csak beválik.
2013. okt. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy staffot ha pofán vágsz csak jobban hergeled a játékba... nagyon nagyot kell ütni ahhoz hogy észrevegyék hogy ez most nem játék de az neked jobban fog fájni mint neki :D


Kutyaiskola mert alapvető gondok vannak amit itt nem lehet orvosolni 10sorban.

2013. okt. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Staffom van, és szerintem egyenesen egy átlag ember segédeszköz nélkül nem is tud nekik fájdalmat okozni. Én kutyám néha játék közben olyanokat koppan a fejével hogy a szívem kihagy, a kutya meg csak vigyorog és még nagyobb lendülettel jön a rongyra.. Egy megoldás van, a kutyasuli. Ez nem játék, nagyon rosszul is végződhet a dolog, ha nem teszel ellene, márpedig a veréstől csak rosszabb lesz.
2013. okt. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem érdekli a kutyát, hogy mit akarsz, mert semmi tekintélyed nincs a szemében. Ezért mondjuk, hogy szakember meg falkavezérség, mert hiába bizonygatod, hogy mennyi mindent megpróbáltál, az nem fog rajtatok segíteni. A szakember viszont igen :)
2013. okt. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!