Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szorulása lesz ennyi csonttól?

Szorulása lesz ennyi csonttól?

Figyelt kérdés

A kutyámnak egymás után adtunk két napon sertés lapocka csontot (főzve).

Mindig szokott kapni, de általában hetente 1 alkalommal. Most viszont kapott tegnap is meg ma is. Tegnap kifőztem két db-ot, és az egyiket adtam neki oda. gondoltam a másik jó lesz majd pár nap múlva. DE párom nem tudta, hogy már kapott tegnap és ma reggel odaadta neki a másikat is.

Nagy baja lesz tőle?



2013. okt. 16. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:
nem valószínű, hogy baj lesz. De ha látod, hogy nehezen kakil, adj neki néhány kanál natur joghurtot.
2013. okt. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Veszek egy natur joghurtot biztos ami biztos.
2013. okt. 16. 08:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát lehet beszorul.Pár kanál zsír, olaj is jó ha kap.Amúgy csontot magában nem túl jó adni ezen okokok miatt főleg.Legyen mindíg mellette rost vagy hús.
2013. okt. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
be fog kakilni:D
2013. okt. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
rágcsálásra szokta kapni heti 1szer. de természetesen nem ez a napi kajája.
2013. okt. 16. 09:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Én csontot és bikacsököt adok felváltva, az még viszonylag tartósnak bizonyult, pár általában fél óra alatt eltűnik. Tudom ajánlani, mert a bikacsök nem okoz tutira szorulást, viszont elg kalóriabomba, szóval a heti 1 az bőven elég neki.
2013. okt. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
fú, a bikacsök az valami irdatlan büdi emlékeim szerint :D
2013. okt. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs szaga, de én a kutya szagát sem érzem:)
2013. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2-3 nap alatt helyre jön. máskor ne adjatok mindennapos szinten csontot neki. 4-5 nap különbséggel jobb volna.
2014. febr. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!