Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám morgott amikor...

A kutyám morgott amikor evett. De most megváltozott a helyzet normális ez?

Figyelt kérdés

idáig nem lehetett a tányérja felé menni mert védte , most leszoktattam a morgásról ezzel a technikával:


http://www.youtube.com/watch?v=Vaj2GbDJ1wY


na most meg nem tudom megsimogatni amikor eszik mivel a következő van ha felé nyúlok egyet morog és elmegy a táltól. nem tudom akkor megsimogatni amikor eszik ha szolok neki hogy menj onnét egy nagyot beleharap az ételébe és elmegy ott hagyja, meg amikor mellette vagyok és eszik ha hirtelen mozdulatot teszek vagy megijed vagy elmegy a táltól. ez normális?


2013. okt. 17. 12:57
 1/3 besenyőpistabácsi ***** válasza:
Valamit rosszul csináltál! Nem a morgásról szoktattad le, hanem az evésről, ha megszakítod egy jelzéssel.
2013. okt. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Miért kell simogatni evés közben?

Nekem mindig azt tanították már kicsit koromban, hogy ne piszkáljam az állatokat evés közben.

Szerintem az volt a normális, hogy morgott.

2013. okt. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sippara ***** válasza:
Egészen pontosan mit csináltál,és miben változtattál még a kapcsolatotokon? Mert ugye azt tudjuk, hogy maga a morgás tünet, Cesar a videón azért kezeli így, hogy hozzá már másképp viszonyuljon az ebzet, tudja kontrollálni a gazdákkal EGYÜTT, hiszen neki (ehh, de utálom a tükörkifejezéseket, de ez az agyamban ragadt) nincsenek lúzerpontjai, a gazdiknak viszont akad bőven - hidd el, nekik nem azt tanácsolta, hogy álljanak a kutya fölé, ugyanis ez így önmagában minden más nélkül hülyeség.
2013. okt. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!