Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám foga nem tiszta....

A kutyám foga nem tiszta. Olyan mintha nem törődnék vele, pedig mindent adok neki rá. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
az ínyéből ahogy jön ki a fog, olyan barnás valami van rajta, és hiába kapartam nem jött le. amsztaffról van szó, eszik csontot, húst, és még denta stickset is...... Miért nem tiszta? Van hogy kinti kutyáknak, akikkel nem törődnek hó tiszta fehér a foguk! Lehet ez ellen tenni valamit?
2013. okt. 17. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogkő. Le kell szedetni.
2013. okt. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez fogkő.

Van olyan kutya,aki jobban hajlamos a fogkövesedésre és van amelyik 10 évesen se fogköves.

A tied az előbbi fajta.

A denta-stix csak reklám,segíteni nem fog,csak nassol vele a kutya.


Fogkőleszedés segít állatorvosnál.Nekem a 30 kilós staffomnak 6500-ért szedik le,ha altatásban kell csinálni,akkor rájön az altató ára.

De utána nagyon sokáig jó lesz :)

2013. okt. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szedesd le a fogkövet, és utána az étrendjébe iktass be nyers húsos, illetve csontos napokat. A Húst minél nagyobb darabban kapja, annál jobb, mert a tépés, marcangolás, rágás, mind hozzájárul ahhoz, hogy ne fogkövesedjen a kutya.
2013. okt. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

én is azt mondtam hogy fogkő...de ez nemolyan.....talán, itt a link hogy néz ki az övé, és még csak 3 éves sincs, és egy keverék kutyájé, aki moslékot eszik, mégis ilyen szé tiszta!


[link]


[link]


ez fogkő?????

2013. okt. 18. 09:20
 5/6 anonim ***** válasza:
ez igen, fogkő.
2013. okt. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A fogkő hajlam kérdése is,nem csak a kajáé.Aki egyáltalán nem hajlamos rá,az nem lesz fogköves,vagy csak nagyon öreg korban.

Aki meg hajlamos rá,az akár 2 évesen is az lesz.Ennyi.

2013. okt. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!