Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy napja piros a kutyum...

Egy napja piros a kutyum szeme, és kissé váladékozik. Kamillával törölgetem és borogatom, már javult kicsit. Van valami szemcsepp, amit még használhatok?

Figyelt kérdés
2013. okt. 17. 23:06
 1/5 Hovarju ***** válasza:

Mivel nem tudjuk mi a baja, igy nehéz bármilyen cseppet ajánlani.

Nem ment bele valami a szemébe?


Reggel, ha teheted mutasd meg egy állatorvosnak. Ő biztosan fog tudni segíteni.

Jobbulást a kutyusnak.

2013. okt. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha javul a kamillától feleslegesen ne adj mesterséges cuccot neki.Kamillázd tovább,ha nem szűnik meg,akkor előbb orvos és utána további kezelés.


A kamilla be szokott válni.

2013. okt. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Állandóan a földet túrja, simán belemehetett valami. Megnézem reggelre hogy lesz, ha nem javul benézünk a dokihoz.
2013. okt. 17. 23:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Vidd Dokihoz mert lehet hogy valami fertőzése lesz. A mi kutyánk is a földet turja, de még ilyet nem tapasztaltam. Kérdezz majd rá a dokinál hogy lehet e kutyának a Neomycin szemcseppet adni. Nekünk a macska szemére ezt adta.
2013. okt. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezektől a nagy szelektől simán begyulladhat a kutya szeme, az enyémek is könnyeznek.
2013. okt. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!