Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt valaki, aki naponta,...

Van itt valaki, aki naponta, vagy gyakran tisztítja a kutyus fogait? Mit használ? Kefét, vagy sprayt?

Figyelt kérdés
2013. okt. 18. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Tök fölösleges tisztítani. Inkább adj neki egy kemény csontot vagy valami rágókát
2013. okt. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 niggamaci ***** válasza:

a kutya fogait nem kell tisztitani

max ha nagyon szeretned hogy szep fogai legyenek a pedigreenek van ilyen kutyaragokaja vagy mije amit odaadhatsz a kutyusodnak

2013. okt. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szoktam adni neki minden nap gyógynövényes/vitaminos/ásványi anyagos stb rágókát. Nem viszem túlzásba, felezni szoktam, de ha túl lesz a fogváltáson akkor már ezt sem fogom adni, csak néha egy kiadós velős csontot.
2013. okt. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia,en neha megmosom neki,fogkefet,majas izu kutyafogkremet hasznalunk,szereti.

nem szoktam percekig,kb.fel-egy percig sikalom neki gyengen es altalaban akkor,ha valami olyat evett,vagy latok a fogan vmi elszinezodest.Egyszer pl volt,hogy kakit evett,udvaron csapnal kioblitettem a szajat,bent pedig egy fogmosas.

De nem mosom neki reggel-este,ahhoz nem lenne kesztetesem.

2013. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

7 éves a kutyusom (kistestű) most kezdett egy kicsit fogkövesedni, idáig nem volt vele gond. Az utóbbi időben elég ritkán adtam neki csontot, de most heti 1x fog kapni. Ha nem segít, akkor még idén leszedetem a fogkövét.

Egyébként ha látom, hogy lepedékes a foga, akkor gézt csavarok az ujjamra, és azzal ledörzsölöm óvatosan.

2013. okt. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csontot szokott kapni, de semmi, mert alig rág, inkább nyel :) Szoktam neki adni rágókákat, minden félét, és még csak 2,5 éves és nagyon fogköves volt a foga, leszedtem neki, és ajánlották, hogy mossam a fogát minden este pasztával, és kutya kefével. Akarok neki rendelni, csak van spray fogkő ellen is, és nemtudom hogy melyiket rendeljem a sprayt, ami 3000 forinton felül van 125 ml, vagy van 50 ml 1200ért, vagy a paszta szett 3 fogkefével 1300 ft. melyiket vennétek? :)
2013. okt. 19. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!