Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bernáthegyit és moszkvai...

Bernáthegyit és moszkvai őrkutyát milyen főbb külső jegyek alapján lehet megkülönböztetni? Egyáltalán látszik ránézésre, hogy melyik melyik fajta?

Figyelt kérdés
2013. okt. 18. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


látszik ez. Nekem bernáthegyim van.

2013. okt. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A moszkvait a bernáthegyiből (is) tenyésztették ki.Én küllemre könnyen meg tudom különböztetni,mert a fejük tök más.
2013. okt. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
A bernáthegyinek sokkal elb*szottabb a feje is, a mozgása is, sokkal kevésbé funkcionális a kutya. Egy moszkvairól meg elhiszed, hogy aki bemegy a portára, az ott is marad, míg a bernáthegyi ránézésre is szívrohamot kap, ha el kell spritelnie a kert másik végébe. Legalábbis én így látom :D Meg a színük, mintájuk is kicsit más, bár nem tudnám megmondani, hogy pontosan miben.
2013. okt. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Konkrétan erről a különbségről beszélek:

[link]

[link]

2013. okt. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A moszkvainak kevésbé lóg a pofája?

Úgy látom, kicsit vékonyabb, szárazabb kutya, mint a bernáthegyi, nem tudom, így van-e, vagy fiatal bernáthegyi is ilyen?

2013. okt. 18. 22:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,a bernáthegyi pofáján mindig látszik.Rövid az orra.1/4e a fejének.
2013. okt. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aha, tényleg, köszi!
2013. okt. 18. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!