Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez most komoly?

Ez most komoly?

Figyelt kérdés

[link]

és 8000-ft?? :O


2013. okt. 18. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Még csak távolról sem hasonlít egy yorkshire-terrierre, a pasi meg elég perverznek néz ki. :DDD Szép kis keverékek lesznek, ha valami hülye befedezteti vele a szukáját.
2013. okt. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kéne neki írni, hogy és amúgy a yorkiról is van kép? :D
2013. okt. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagyon ötletes.. :D
2013. okt. 18. 21:07
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
amelyik hlye ezzel a yorkieval fedeztett az meg is érdemli....
2013. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Az hagyján, de ezt ráengedni egy "extramini" yorki szukára... Brr. Állatkínzás.
2013. okt. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémát, nincs itt semmi gond. Nem lesznek keverék kiskutyák - az amúgy is keverék kutyájától (ami amúgy úgy néz ki, mintha a Kedvencek temetője című filmből szabadult volna).

Ezt írja:

"1 éves Yorkshire-terrier kan kutyámat ajánlom fedeztetésre.Nagyon nyugodt természetű,játékos kutya.Bármilyen hölggyel szívesen vállal pásztorórát."

:DDD Szerintem olyan nőt keres aki csinálná kutyával. LOL. De komolyan mondom, a mai világban én már meg sem lepődnék!

2013. okt. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Én már előre látom, valami "extramini" yorkis kutyáját befedezi ez a nagy őőő... fogalmam sincs mi, maradjunk annyiban hogy kutya, aztán jön ide a szuka gazdája hogy "Extramini yorkim terhes, mit csináljak? Most akkor szül ha félig kilóg belőle egy kölyök? Meg fog halni?" *taps*
2013. okt. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Komolyan azon gondolkozom, hogy írok neki, mert érdekel, hogy tényleg nőt keres-e vagy csak ekkora állat, hogy így fogalmazta meg a dolgot és amúgy szuka kutyákra gondolt.

De annyira rémes az egész, a fotók is, hogy nem tudom rávenni most magam. :/

2013. okt. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A fejét elnézve én is simán kinézem belőle hogy nem szukára gondolt... :D de komolyan, ahhoz hogy valaki ezzel a kutyával csináltassa fel a sajátját és még fizessen is majd 10 ezer forintot, ahhoz már olyan agyi szint kellene hogy az már görbítse a teret. :D
2013. okt. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Na nézzétek csak :P

[link]

[link]

2013. okt. 19. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!