Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért romlik a kutyám állapota...

Miért romlik a kutyám állapota ha már kezelték atka ellen?

Figyelt kérdés
4 és fél hónapos keverék. 3-4 napja kapott az atkékra cseppet és vitamint kap minden nap amit a doki irt fel meg kapott egy antibiotikumos oltást. Azóta nem csak nem javult hanem ujjab helyeken kezd kihullani a szőre.

2013. okt. 19. 16:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1.)Gyenge volt a kezelés

2.)Nem atka,valami más is van ott.

2013. okt. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt kell megérdezni az állatorvostól. Ha felír neked gyógyszert köhögésre, és egy hét múlva is köhögsz, akkor is visszamész, nem?
2013. okt. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha szabályos, kör alakú felületeken hullik ki a szőre akkor az gombás fertőzés. Bármilyen olyan bőrbetegsége van a kutyának, amit kivakarhat, naponta többször kell fertőtleníteni is betadine-nal, mert az én kutyám pl többször is visszafertőzött gombával olyan sebet, ami nem is attól alakult ki.
2013. okt. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vársz hétfőig, és visszamész az orvoshoz.
2013. okt. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mit mutatott a bőrkaparék vizsgálat?
2013. okt. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az orvos annyit mondott hogy atka de azt nem mondta hogy milyen.
2013. okt. 20. 08:55
 7/12 anonim ***** válasza:
pedig az sem mindegy. Egyáltalán csináltak bőrkaparék vizsgálatot? mert azt nem irtad.
2013. okt. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Crazybob válasza:
A mi kutyusunk szőre attól hullott hogy csirkehúst kapott. Azóta nem etetjük csirkehússal és elmúlt :)
2013. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Bőrkaparék vizsgálat lett csinálva. Kimutatta az atkákat, és az orvos fel is írt rá minden antibiotikumos meg vitaminos cuccot. Azt nem mondta hogy milyen atka, de gondolom hogy az alapján kezelte. Én meg nagyon nem is kérdeztem rá mert azt hittem hogy csak egy fajta atka van. :/ Ja egyébként mivel az atka azért ki lett mutatva, sszerintem nem a csirkehús lehet a gond, de nem adok neki túl sok csirkét! :)
2013. okt. 21. 07:27
 10/12 A kérdező kommentje:
Na beszéltünk az orvossal és szőrtüsző atkája van szegénynek. Ez nehezebben gyógyítható mint a többi? Vagy ugyanolyan?
2013. okt. 21. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!