Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudtok az ó angol juhászku...

Mit tudtok az ó angol juhászkutyáról (bobtail)?

Figyelt kérdés
Szeretném tudni:szörzet ápolása,ára,mozgás igénye stb.
2013. okt. 19. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A szőre nagyon igényes, hamar bepiszkolódik, össze nemezesedik ha nem fésülöd ki naponta. Ára drágább ha jó helyről veszed. A mozgásigénye magas mivel juhászkutya. Nincsen farkuk, nekem kis cukik emiatt. Szépek. Szeretnek ugatni, ami bobtailt láttam mindig harsányan csaholt.
2013. okt. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%

Például azt, hogy óangol juhászkutya a neve, mert nem "ó, angol!", hanem óangol. A szőrzetápolás és a mozgásigény is egy szóban írandó egyébként. A mondatszerkezeted pedig egészen zseniálisan magyaqrtalanra sikeredett így mindent összevetve.

Meg mióta voltam kiállításon, azt is tudom, hogy nem a farka kunkorodik a hátára, mint azt egészen tavalyig hittem, hanem a fenekén lévő szőrből csinálnak neki bohócfrizurát a ringbe.

Ja, meg azt, hogy wikipédián még a szőrápolásáról is van leírás, de ha beírod google-be, akkor biztosan minden információt megtalálsz róla, amit keresel.

2013. okt. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szőrzet ápolására hetente kétszer fél órát kell szánni, ezzel elérheted hogy ne legyen ciki utcára vinni. Persze aki gyönyörű kutyát szeretne, annak inkább napi fél óra fésülésre kell készülnie.


Az ár nagyon függ attól hogy honnan veszed. Papírok nélkül már 40.000-ért is van, egy igéretes vonal viszont akár 200.000 is lehet. Valahol a kettő között lehet a reális ár.


Azt hinné az ember, hogy egy nagy bundás jószág nem szeret rohangálni, pedig dehogynem. Azért nem is egy agár, szerintem mondhatjuk, hogy átlagos mozgásigényű.

2013. nov. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!