Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok linkelni áruházból...

Tudtok linkelni áruházból tüskés folytónyakörvet, ami belülre tüskés?

Figyelt kérdés
Mert nem tudom mi a hivatalos neve.

2013. okt. 20. 11:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Mihez kell? Tapasztalt oktató kérte, vagy önállóan akarod? Ha a második, akkor semmi szükséged rá.
2013. okt. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

szöges fojtó a hivatalos neve, de ha leírni se tudod, akkor inkább nem adok elérhetőséget, mert szerintem használni se.

Ha ennyire nem bírsz a kutyával keress egy hozzáértő oktatót.

2013. okt. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem :) Szakembert viszont tudunk, az kell neked, nem szöges. Hidd el, abba is belefekszik a kutya, ha nem jól kezeled, ha meg agresszív is, akkor még jól fel is idegesíted vele, és csak rosszabb lesz.
2013. okt. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%
Normális kutyaiskolában már nem használnak ilyet.
2013. okt. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
nekem 8 éves a skótjuhászom és amikor még 1 éves körül volt akkor ajánlották a kutyasuliban a szögeset, megvettem,de nem igazán használtam,mert sajnálom szegényt,bár neki nem igazán fájhatott,mert hatalmas a bundája.
2013. okt. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 sippara ***** válasza:
47%
Tüskés nyelvtantankönyvet ne linkeljünk esetleg? Neked nagyobb szükséged lenne rá, mint a kutyának a szögesre :)
2013. okt. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Oktató kérte kutyasuliba, a normálisaknak köszi. Úgy tanítom a kutyám ahogy akarom.
2013. okt. 20. 13:34
 8/14 anonim ***** válasza:
26%
Százezer éves módszer a fojtó és főleg a szöges. Szégyen, hogy van még kutyaiskola ahol ezt kérik. Az oktatóra szívesen tennék egyet na meg persze rád is kedves "gazdi" marhára kíváncsi lennék rá mennyire élveznéd. Én már 12-13 éves koromban amikor még csak ezek a brutális nevelési módszerek léteztek és a kutyaiskolákban is csak ezeket tanították már akkor tudtam, hogy ezt nem így kéne. Szerencsére azóta már mások is rájöttek. Te miért nem?
2013. okt. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tartsál meg te egy 80 kg nagytestű kutyát amikor megindul és rátámad a többi kutyára úgy, hogy csak 50 kg vagy és még operáltak is előtte.
2013. okt. 20. 17:00
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Na, arra pont nem lesz elég a szöges. Egyébként van, amikor jól jön, de vannak erre manapság hatékonyabb módszerek is. Persze egy kezelhető szintre el lehet cibálni, de ha neadjisten annak is örülnél, ha nem kéne élete végéig szögessel mászkálni és azt lesni, hogy mikor fog széttépni más kutyákat, akkor keress egy olyan sulit, ahol a probléma okát is kezelik, nem csak rakosgatják a kutyára az egyre durvább eszközöket.
2013. okt. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!