Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8hetes német dog kiskutya...

8hetes német dog kiskutya oltása mennyibe kerül? Havonta kell majd vinni.

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 09:51
1 2
 1/11 sippara ***** válasza:
Nyolc hetesen már két oltása van (6. és 8. heti oltások; egy parvo és egy kombi), kell még egy két hét múlva (kombi) és egy két héttel utána (veszettség), havonta nem is lenne értelme oltogatni. Parvo ötezer körül, kombi 7, veszettség szintén 5.
2013. okt. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Orvosa válogatja, nálunk pl a kombi és a parvo is közel azonos árban mozog, asszem 5.500 volt féreghajtóval együtt oltásonként.
2013. okt. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

8 hetesen már úgy kellett volna elhoznod,hogy 2 oltása van.Mivel az oltási program így néz ki,de ezt a tenyésztőnek is mondania kellett volna.

6 hetes parvo

8 hetesen kombi 1.

10 hetesen kombi 2.

12 hetesen veszettség

6 hónap múlva veszettség ismétlése.


És ez vonatkozik minden kutyára fajtától függetlenül.


Ha ezek megvannak évente 1x ismételni kell a veszettség+kombit.


Féreghajtót meg 2 hetes kora óta 2 hetente kapnia kellene (kellett volna) 8 hetes koráig...


Biztos nagyon jó helyről vettél kutyát...Az oltás lesz a legkevesebb,amit ki fogsz fizetni az orvosnál,erre készülj fel.


Parvo nálunk 4 ezer

kombi 4800.

veszettség 4200

2013. okt. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
még nem hoztam el!mi bizonyítja azt hogy az eladó beadatta e?6kutya van,javasolt mind a 6kutyus oltási könyvét ellenöriznem?
2013. okt. 21. 11:15
 5/11 sippara ***** válasza:
85%

Amit ellenőrizni kell:

Törzskönyv megléte

Oltási könyv megléte

Szülők orvosi szűréseinek megléte

2013. okt. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 sippara ***** válasza:
85%
Ja, és a chip!
2013. okt. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

(Nyilván nem tenyésztőtől van.)

Az oltási könyv bizonyítja, ha ez sem elég, akkor az oltási könyvben megjelölt állatorvost felhívod.

2013. okt. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én úgy hoztam el a szaporított kutyámat (ingyen...), hogy azt állították 1 oltása megvan. Viszont a könyv amit kaptam hozzá semmiféle adatot nem tartalmazott a kutyáról. Az oltásnál sem volt címke csupán egy orvosi pecsét. Így a saját állatorvosunkkal úgy döntöttünk előröl kezdjük az oltási programját. Viszont én a legelső alkalommal 11e-t hagytam ott parvo, chip, állatútlevél. Azóta a kombik 3-3e Ft. Ma viszem veszettségre.
2013. okt. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
* úgy hoztam el.
2013. okt. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ugyan az a kérdező:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__4934406-nemet..


(Következetesen nem tesz szóközt a számok után.)

2013. okt. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!