Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láttál már élőben Pireneusi...

Láttál már élőben Pireneusi hegyi kutyát?

Figyelt kérdés

[link]


[link]

[link]


[link]


[link]


én egyszer láttam Veszprémben egy Tesco előtt (várta a gazdáját) szerintem nagyon szép kutya, és gyönyörű szép fehér bundája van.


2013. okt. 21. 17:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. okt. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kiállításon láttam már.Valóban nagyon szép kutyák,de egy csavaros-bodros szőrű,pompás magyar kuvasszal számomra nem vetekszik.
2013. okt. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kutyaoviban láttam.
2013. okt. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Láttam, de egy kuvasz vagy egy fehér kaukázusi engem is jobban lenyűgöz, nem beszélve a komondorokról. Egy volt kutyasulis ismerősömnek volt.
2013. okt. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 zsuzsabazsa ***** válasza:
Régebben nálunk a kutyasuliban volt egy példány. Olyan volt, mint egy jól megtermett Kuvasz. Hátsó lábain dupla farkasköröm van.
2013. okt. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12 évig boldogított egy. Csodaszép, szeretnivaló maci.
2013. okt. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"Nekem pireneusim volt. Nagy, gyönyörű, jó jelzőkutya, őrzésre nem teszteltük,de akit ismert, azt beengedte. "Nagyon bújós, barátságos, 12 évig élt, ami ha jól tudom náluk nagyon szép kor. Egyáltalán nem volt semmilyen betegsége, csak öregkorára kezdték a veséi felmondani a szolgálatot. Nem választanám többet a mérete miatt, most egy közepes méretű kutyánk van.2


utolsó ezt te írtad ?

2013. okt. 21. 19:39
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. okt. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
egy ismerősöm ismerőse régen ilyeneket tenyésztett, és egyszer volt szerencsém meglátogatni a kutyusokat. hát az valami eszméletlen élmény amikor 3 ilyen szőrpamacs ugrándozik körülötted és bújik, gyönyörűek ezek a kutyák és nagyonnagyon puha a szőrük
2013. okt. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Itt egy kép róla, már elég idősen készült, azt hiszem az utolsó évében.

[link]

2013. okt. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!