Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshire terrier kutyusomat...

Yorkshire terrier kutyusomat mivel etessem? Tapasztalatokat kérek, és tanácsokat.

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Yorkshire terrier kutyusom van, és közvélemény kutatást szeretnék végezni, hogy ki milyen kaját ad neki? Én most egy 6 ezer ft,os tápot adtam neki, amit ajánlottak neki, 2 kg volt és 1 hónapig volt elég. Sajnos nekem erre nincs pénzem, most vettem egy ismételten neki való tápot ami 2 ft volt 1 kg , de most úgy csinálom, adok neki rizset meg a rizs tetejére száraz táp, valamit répát szoktam még. Azt mondtam a Dr. nő , hogy nem fontos a változatos étrend, elég ha mindig tápot eszik viszont, anyagilag nem tudom támogatni ennyire, ezért adok hozzá most egy kicsi rizset.

Nektek mi a tapasztalatotok ? Tudom a Royal Canin a legjobb, de az is nagyon drága . Mit tudtok ajánlani? Jó neki a rizs ?


2013. okt. 21. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:

A royal canin nagyon nem a legjobb,csak agyon van reklámozva.Egy yorkinak a legolcsóbb jó kaját venni.


Nézzél szét ezek között: Brit, Brit Care, Acana, Orijen, Taste of the wild, Belcando, AZP...ezeket meg tudod venni nagy csomagban 8kg,10kg,12kg,15kg...ilyen kiszerelésekben lehet kapni,jóval tovább elég..A legolcsóbb 7-8 ezer ft 15 kg,a legdrágább 20-21 ezer ft,de abból kevesebbet is kell adni,mert nagyon jól hasznosítja.


Internetről rendelt,akkor ezerszer olcsóbb.És ne 2 kilósakat,mert azok drágábban jönnek ki.


Az egyoldalú rizstáplálás hiánybetegséget okoz a kutyákban,mert nem csak szénhidrátra van szüksége.

2013. okt. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1.nem rizset,hanem rizst

2. Ha nincs pénzed normális kajára miért tartasz kutyát? Pláne Yorkit ... ?

Nem értem az embereket.

Üdv.: egy Yorki tulajdonos

2013. okt. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak , nagyon szépen köszönöm . Sokat segítettél.

Második válaszoló , ha csak piszkálni tudod az embert akkor nem kell kommentelni. Ha unatkozol ne itt lógj és ossz másokat hanem keress elfoglaltságot ;)

2013. okt. 21. 20:08
 4/5 anonim ***** válasza:
egy ilyen pici kutyának a legolcsóbb, de a legegészségesebb a BARF etetés, nézz utána, facebookon van hozzá csoport ahol lehet kérdezni és segítenek: [link]
2013. okt. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia

Közép kategóriában a Brit premiumot mondanám, vagy a Joserát. Egy fokkal jobb a Brit Care. Ezeket netrőr ajánlott rendelni. Rizst a táp mellé ne adj mivel a tápoknak alapból magas a gabona tartalma. De valóban jobb lenne ha nyersen etetnéd, nállunk a 7 kg-os kutya nyers hús adagja havi kb 2000 ft-ból kijön, és számára tökéletes. Kap kacsaszivet, nyakat, pulyka nyesit, csirke szárny véget, és hetente néhány dkg marha májat, lépet, esetleg vesét. Nem tudom hol laksz de ha Pesten tudok ajánlani néhány helyet ahol 2-300 ft-ért tudsz neki venni husit. A az ajálnott fb csoport tényleg jó, segítőkészek, sok hasznos infót kaphatsz tőllük.

2013. okt. 22. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!