Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elfelejtette a szobatisztasago...

Elfelejtette a szobatisztasagot vagy irigysegbol teszi?

Figyelt kérdés
Van egy 8 hoanpos szuka americai staffordshire terrierem es most hétfőn hoztam egy kiskutyát amit találtam kb olyan 6-8 hetes lehet haza hoztam fereghajtot adtam neki megetettem megfurdettem meg is tartom. A staffi szobatiszta (bennt vannak a kutyik éjszaka) de a kiskutya nem az még es 2 napja éjszaka a staffi is bekakal pedig eddig jelezte ha WCznie kellett meg ha éjszaka is.azért lehet mert úgy van vele ha a kicsinek lehet akkor neki is? Vagy miért? Nem értem! Szerintetek?
2013. okt. 21. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem, nincs ivartalanítva.


Dominancia. Jelzi, hogy ez az ő területe, nem a kiskutyáé.

2013. okt. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hinnem,hogy dominanciat kakival valosit meg. Inkabb feltekenyseg,a vele valo foglalkozast akarja kiprovokalni,mindegy,milyen formaban. /Meg ha veszekszel vele,annak is orul,csak foglalkozz vele./
2013. okt. 22. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Imola Ágnes ***** válasza:
Nem felejtette el, az is lehet, hogy a kicsi megzavarta a napi rutint, vagy egyszerűen túlzottan felizgatja, amire így reagál. Amúgy új jövevénynél az a szabály, hogy a régit részesíted minden esetben előnyben.
2013. okt. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez a pindurka a 4.kutyám es csak a staffi csinálja ezt! Jó mondjuk hivatalosan a staffi a parome neki csak akkor "létezem" ha nincs itthon a párom vagy ha leszidja a párom vagy ha kaja van mert az etetest en szoktam intézni ha párom dolgozik! Am. A staffi kicsinek velünk aludt csak volt egy csuya sérülése annyira játszott a nagy kutyankal hogy osszekellett várni a kisboret mert szetrepedt! Akkor míg meg nem gyoogyult velünk aludt aztán kiderül h babát várok es nem alszik eggyik kutyim se velünk az ágyban de ez meg májusban volt! A kicsinek sincs megengedve! De ma reggelre nem is kakilt be a staffi! Egyem meg úgy szeretem őket! Csak a legelső kutyammal vagyok meg bajban mert ő meg kicsi kora óta van nallam orokbefogadtam 10 hetesen mindezt már 2 éve! Voltak neki kolykei most tavasszal de azóta mintha kicseréltek volna! Haraxik mindenkire aki új es a kerítésen kívül van!pedig előtte barátságos volt meg az új kutyikkal is már most a pindurkat majdnem lefojtotta azért mert szaglaszta!
2013. okt. 22. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!