Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok Tappancsról?

Mit gondoltok Tappancsról?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

ő egy 4 éves fiú border collie. ugye azt gondolnátok hogy valamelyik szülője is így néz ki pedig akkor tévednétek mert apja is anyja fekete-fehér. sajnos az anyját keresztanyukámék fogadták be, kóbor kutya volt, de ő már kullancsfertőzés miatt már nem él. Lédinek hívták :'( az apját is pár héttel a kölykök születése után autó ütötte el, csak ő nem a mi kutyánk volt :(( és képzeljétek Tapi testvérei közül egyedül ő ilyen különc az összes tesója fekete-fehér!! <3 :D)



2013. okt. 22. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

Azt gondolom, hogy neki nem border collie volt az apukája hanem valami utcamix akivel az anyja összefutott míg az apjával is randizgatott.

Ezért hasonlít a többi tesó apura, míg ő nem.

2013. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
biztos nem mert az anyja évekkel előtte került oda és soha nem szökött ki..de azt nem tudom hogy Lédi fajtiszta border collie volt-e
2013. okt. 22. 18:58
 3/12 anonim ***** válasza:
fajtisztának biztos fajtiszta, mert gondolom nem volt benne ló, elefánt, egér vagy más egyéb állat, viszont fajtatiszta már nem biztos hogy volt, sőt, tuti
2013. okt. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat akkor fajtatiszta..tudom nem mind egy..szerintem lehetett érteni mert nem csirkére gondoltam
2013. okt. 22. 19:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Simán lehetett idegen ráfedezés eredménye.
2013. okt. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát, nemtudom, de nekem tetszik :)

Gyerekek nem kéne annyira lovagolni ezen a fajtatiszta dolgon. Ha a kérdező szereti, és nem akarja versenyeztetni akkor kit érdekel?

2013. okt. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)!!
2013. okt. 23. 10:37
 8/12 anonim ***** válasza:
A kutyus gyönyörű, de nem fajtatiszta Border, látszik rajta. Hasonlít, de az tuti, hogy valamelyik ágról keverék, én leginkább farkas vagy medveölőt látok benne, ahogy oldalról látom a fejét. Honnan szereztétek a kutyust?
2013. okt. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mamámék kutyája es az anyukáját kersztanyukámék fogadták be kóbor volt lehet ő nem volt fajtatiszta:/ az apukaja biztos az volt elég szép kutyi volt. szerintem Tapi feje nem border collies elég furcsa de attól még lehet szeretni es mi imádjuk
2013. okt. 23. 14:56
 10/12 A kérdező kommentje:
Ilyen foltos bordert már láttam de a család összes tagja fekete-fehér és náluk nem uralkodik a fehér ráadásul a border colliek füle félig feláll de Tapié lelóg de ez nem számít :)
2013. okt. 23. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!