Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka kutya ivartalanítás után?

Szuka kutya ivartalanítás után?

Figyelt kérdés
Tegnap műtötték a kutyámat és hiába vigyázunk rá nagyon állandóan föl-le ugrál az ágyról. Olyan mintha meg sem műtötték volna, csinálna mindent és bármennyire figyelem van, hogy nem tudom le vagy fel segíteni. Félek, hogy baj lesz belőle. Ugyanolyan mint műtét előtt, aminek részben örülök, mert nem hagyta el magát, de féltem is. Tegnap is csak hányingere volt és étvágytalan, de nem nyöszörgött, nem látszott rajta, hogy fájna a pocakja, csak az altatás miatt volt rosszul. Mikre figyeljek nagyon?
2013. okt. 22. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
arra hogy a varróanyagot ne piszkálja.amugy szépen rendbe fog jönni.nekem 2 éve ivartalanították,és minden oké.
2013. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mindig vakarja és nyalogatja magát:/ hiába figyelem egész nap mégsem tudom megakadályozni, már direkt kisétál máshova, hogy amíg kiérek után vakarhassa magát. 2x ragasztottam újra a kötést, de most éjjel megint piszkálhatta, mert félig lejött:/ és hétfőn műtötték.
2013. okt. 23. 11:02
 3/4 anonim ***** válasza:
árulnak a nyakára müanyag kerek védőt.Valami 500 ft. Direkt ilyen esetekre.És nem tudja bántani a sebet
2013. okt. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a kerek védő helyet gyerek pólót adj rá, ami jó feszed...nem fogja nyalogatni úgy.
2013. nov. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!