Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemény? Mennyire fedi a...

Vélemény? Mennyire fedi a valóságot? Mennyire azok amiknek meg vannak hírdetve?

Figyelt kérdés
Nem az enyémek! [link]
2013. okt. 23. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
szép nagy kamu
2013. okt. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kifejtenéd bővebben?
2013. okt. 23. 14:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Amerikai Staffordshire Terrier -> és mi erre a bizonyíték? törzskönyv sehol


2. kiállítási kutyák -> semmi törzskönyv, anélkül meg nem tud kiállításra nevezni + a kiállítási kutyák nem 20 ezerbe kerülnek


3. féregtelenítés van, oltás nincs -> a kicsiknek 6 és 8 hetesen kellene oltás, MIELŐTT gazdihoz kerülnek, de hát nyilván nem akar ilyenekre költeni, még a végén mínuszba menne


3. egyedüli képek a kölykökről -> vajon miért...


A tartási körülmények borzalmasak, a szülők is elég elkorcsultan néznek ki.

Nem vennék innen.

2013. okt. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Imola Ágnes ***** válasza:
100%

1: miért nincsennek oltva?

2: Ha a szülők kiállítási kutyák, akkor miért nincs ott a kennelnév?

3: Ha a szülők kiállítási kutyák, akkor,miért nincs törzskönyv?

4: miért nem vállalja a nevét?

5: Egy éves és három hónapos kannal miért fedeztet?

6: Amstaff esetében a teljesen fekete orr a standard...itt sok a rózsaszín orrú...

2013. okt. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mennyi igaz belőle de ha az akkor kor alatti párosítás... fajta függően 15-18 hónap minimum mikor egy ken fedezhet vagy egy szuka fedeztethető. "Egy év három hónapos" még kor alatti
2013. okt. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
a kicsik orra még lehet rózsaszín ;) az még pigmetálódik a többi kérdésre a válasz engem is érdekelne
2013. okt. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az apródon árult kutyáktól mit vársz? Egyáltalán mi vitt rá, hogy hirdetési oldalakon keresgélj kutyát?
2013. okt. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
1 et értek a válaszokkal!Nem vitt rá semmi hogy ott keresgéljek!Facebookon láttam ezt és azért osztottam meg veletek is mert nekem is sántított nem kicsit a hírdetés!
2013. okt. 23. 14:30
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az a legnagyobb probléma, hogy oltás nincsen, és egy még szinte kölyök kannal fedeztet.


Az oltásokhoz még annyit, hogy legalább vinne el őket beoltatni, és elkéri az árát a leendő gazdiktól. De így...

2013. okt. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ez teljesen helytálló hirdetés,amerikai staffordshire terrier bulli típusú, tehát KEVERÉK kiskutyákról van szó. amúgy cukik nagyon. szaporító az illető.

de nem is azt írja hogy amerikai staffordshire terrier kiskutyák eladók.

2013. okt. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!