Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatartók! Van itt olyan...

Kutyatartók! Van itt olyan akinek a kutyája 15, esetleg 20 év felett halt meg?

Figyelt kérdés

A mi tacskó kutyusunk 21 évesen ment el tőlünk és nagyon hiányzik, hiszen már a születésem óta velem volt, imádtam, egy fantasztikus kutyus volt. :(

Most kíváncsi lettem, a ti kedvencetek hány évesen halt meg?

13/L



2013. okt. 23. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első kutyám 8 évesen, mert megharapta megtépte egy másik kutya és elfertőződött a nyakán a seb, az antibiotikumtól meghaltak a magzatai és ezt nem bírta már ki szegény. Igazi társ volt, sokáig nem tudtam más kutyára rá sem nézni.


Második kutyám egy befogadott, kivert kutya volt. Ápoltuk, játszottunk vele, tanítottuk. 15 évesen megvakult teljesen, 17évesen kezdett megsüketülni, majd, amikor már maga alá csinált, elaltattuk. Rá 5 évre gondolkodtam újra állaton.


2 éve papagájaim vannak.

2013. okt. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

5 éves voltam, amikor anyukámék hazahoztak egy vizsla-labrador keveréket. Vele nőttem fel, én tanítottam, vittem suliba, sétálni, sőt vele aludtam amikor rosszat álmodtam. Olyan kutya szagom volt reggelre, hogy ne tudd meg:)


Tavaly pusztult el, 15 éves múlt. Daganatos volt, és sokszor álmában bepisilt. Olyan fitt volt egyébként, mintha 2 éves lenne. Hajnalban kaptam az sms-t édesanyámtól, hogy elpusztult. Nagyon sajnálom, nagyon szerettem. Engem is megviselt, de főleg szegény anyukámat.


Őszintén sajnálom ami veled történt.

2013. okt. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A foxikeverékünk 15 évesen rákban.A bullterrierünk 17 évesen akut veseelégtelenség miatt.
2013. okt. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A mi kis törpe pincserünk kicsivel több,mint 16 évig volt velünk.Már két éves volt,mikor én megszülettem,de mivel a kezdetektől fogva velem volt,nekem is nagyon nehéz volt az elvesztése,akárcsak a család többi tagjának...Szinte teljes értékű családtag volt.Értette a szavainkat,tudta a családtagok,a helyiségek,s azon ételek nevét,amiket megehetett...Csodálatos kiskutya volt,s ha a veséje fel nem mondja a szolgálatot,biztosan élhetett volna még pár évig velünk...Sajnálom a te kutyusodat is,részvétem!Vigasztaljon a tudat,hogy nagyon szép kort ért meg,még a kistestű kutyák között is ritka,akik ilyen hosszú életűek.A vele töltött szép idők,emlékek pedig örökké megmaradnak,élnek a szívetekben.
2013. okt. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen szép kort csak jó gazdik mellett élnek meg a kutyák! Biztosan nagyon boldog élete volt veletek.:)


A mi németjuhászunk 14 évesen halt meg, rákban. Az utolsó percéig ragaszkodott, követett minket mindenhova, imádott minket és mi is őt. Még mindig nagyon hiányzik:(

2013. okt. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen halt meg a sheltie szukám, de akkor is azért mert egy másik kutya megtépte eltört több helyen a lába és a műtétet nem élte túl... lehet még élt volna tovább is mert viszonylag egészséges volt akkor is
2013. okt. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat és mindenkinek részvétem a kutyája miatt!


Itt vannak képek a miénkről:

[link]


[link]


Igazából nem teljesen volt a miénk, egy nagy házban laktunk tavaly decemberig a keresztanyukámékkal, alsó szinten laktak ők, a felsőn meg mi, így a kert közös volt, így vele is annyit lehettem mintha a sajátom lenne.

2013. okt. 24. 07:48
 8/8 baranyai bruno ***** válasza:
100%
nekem van egy 16 éves kutyám, de nem halt meg
2013. okt. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!