Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért esett így kétségbe a...

Miért esett így kétségbe a kutyám?

Figyelt kérdés

Kinti kutyáról van szó, napközben van hogy bent van, vagy akár bent is alszik pár órát.

Talán nyáron volt 1-1 alkalommal, hogy a meleg miatt nyitva hagytuk a bejárati ajtót, és a kutya is bent aludt éjjel pár órára.

Ha bent is van, este lefekvés előtt mindig kiküldöm.

Tegnap nem így tettem.

A szőnyegen feküdt, én meg fogtam a hálózsákot, és mellé feküdtem.

Ez működött is kb. hajnali 1-2-ig, amikor is járkált a szobában.

Én kinyitottam a bejárati ajtót, hogy menjen ki. De be is zártam, és visszafeküdtem.

Eltelt pár perc és a kutya elkezdett ugrálni a kilincsre, verte az ajtót, majd pár perc múlva az ablakhoz ment (az udvari részen kb. derék magasságban van a párkány), felállt két lábra és ott nyüszített, és ezt tette felváltva az ajtóval meg az ablakkal reggelig.

Én nem akartam, hogy csak "úgy" engedek a hisztinek, viszont nagyon sajnáltam, mert nem értettem, hogy miért akar ennyire bent lenni.

Nem esett az eső, nem volt nagy hideg, nem volt vihar, stb.


2013. okt. 23. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Rájött, hogy bent sokkal jobb aludni. Hát érvényesíteni akarta az akaratát.
2013. okt. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%
Szegény, de arányos :) . Hiányoztál neki és az is hogy nem lehet melletted. Magányos volt. Rájött hogy jobb neki veled, bent mint kint magányosan. Társasági lény. Beszokott a kis drága. :)
2013. okt. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!