Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agility nem saját kutyával?...

Agility nem saját kutyával? Fontos!

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy ugyan van a kutyám már nem annyira fiatal kis termetű lusta kutya,aki nem jön ki más ebekkel,s ezért nem is nagyon tud agilityzni...Én pedig bolondulok a sportér,még egy kutyám nem lehet,viszont az nem lehetséges,hogy mondjuk a menhelyről vinnék kutyát agilityztetni? Tehát mondjuk bemegyek egy menhelyre mondjuk elvinném a kutyát sétáltatni,s közben "trainingelném" erre a sportra...lehet ilyet csinálni?

2013. okt. 23. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a kutyád? Ha 12 év alatti, akkor kezdd el vele nyugodtan az agilityit, meglátod, hogy mennyire megfiatalodik.


Vannak amúgy kutyaiskolák, ahol lehet ottani kutyákkal is foglalkozni, de tudtommal az nem agility.

2013. okt. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Bemész a menhelyre és megkérdezed.Szerintem belemennének.Miért ne mennének,még örülniük kellene egy ilyen ajánlatnak.
2013. okt. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Szemétség! A kedvenc időtöltésedet akarod úgy megoldani, hogy előkapod a kutyát, élvezkedsz vele, aztán vissza a sittre?
2013. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötletet, egy próbát megér. A menhelyi kutyusnak is jó lesz, hogy sportol, nem csak tengődik, és te is tudod űzni a kedvenc sportod arra alkalmas kutyával. :-)
2013. okt. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fannybaba8 ***** válasza:
Hát igazából nem vagyok ebben annyira biztos! Én járok versenyekre a csapatommal mint néző viszont ugye vinni kell az oltási és teljesítmény könyvet is amibe a kutya tulajdonosának a nevének benne kell lennie és nem nagyon viheti más főleg nem menhelyről! Meg ugye chipp, meg minden oltás meg kell hogy legyen! + muszáj eljárnod edzésekre mert abból hogy otthon felállítasz "ugrókat" attól nem tudsz se te sem a kutya semmit szóval akkor neked kell fizetni azt hogy eljársz edzésekre és ha ez idő alatt befogadják a kutyát? Szóval kicsit macerás a dolog! Meg a nevezési díjat is te fogod fizetni ami már jóval meghaladja a 3000Ft-ot...
2013. okt. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!