Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gödöllőn hol van olcsóbb...

Gödöllőn hol van olcsóbb állatorvos?

Figyelt kérdés

Kölyök kutyámat szeretném oltatni, chippeltetni, féreghajtani Gödöllőn. Találtam 5 állatorvosi rendelőt de árakat sajnos nem.

Kovavet Bt., Plútó állatorvosi rendelő,Dr. Székás Gábor állatorvos, Városi állatorvosi rendelő, Állatkórház kft.

Ha valaki tud róluk infót kérlek írjátok kommentbe. köszönöm



2013. okt. 23. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem h olyan nagy különbség lenne köztük árban: ennél egyszerűbb művelet, mint egy oltás és egy féreghajtó tabletta badása, nincs.


Én a kovavetnél ivartalaníttattam a kutyámat, oda soha többé nem megyek, mert egy részeg mészáros szebb munkát végzett volna a kutyámon egy életlen baltával.

2013. okt. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gödöllőn nem tudom, de talán érdemes lenne Veresre elmenned, nem egy nagy táv. Ott van egy nagyon rendes, megbízható doki. A neve Dr. Mohai Imre. Ő nem a pénzért csinálja amit csinál, hanem azért mert szereti.


[link]


Nagyon ajánlom, én sokat jártam hozzá egy bulldoggal, és a cicával is. Ha nem lenne 30 km-re még most is odajárnék.

2013. okt. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajonos nagy különbségek vannak a rendelők között.Itt Gödöllőn 5800Ft körül vannak az oltások pl Kalocsán 4000ft. Ezért kérdezem h esetleg itt van-e olcsóbb a környéken mert még az is lehet h megéri kalocsára többször lemenni! Azt tudom hogy a KOVAVET-nél 5800 a Plútónál 5300 az oltás de a többiről sajnos nincs infóm.
2013. okt. 24. 17:13
 4/4 A kérdező kommentje:
Esetleg Gödöllő környékén is jó lenne vmi elfogadható áru. Néztem a Veresegyházit de az még drágább mint a gödöllői.
2013. okt. 24. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!