Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tükör Kutyasuli vagy MKOSE?...

Tükör Kutyasuli vagy MKOSE? Szerintetek melyiket válasszuk?

Figyelt kérdés

Még csak két hónapos a kutyus, de már gondolkozunk rajta, hogy melyik oviba majd suliba járassuk. Lévén, hogy csak pár napja van nálunk, nem igazán ismerem még a jellemét, teljesen átlagos kölyök kutya, folyamatosan játszik és rosszalkodik, na meg alszik :)De jutalomfalattal már most jól motiválható, nagyon kis ügyes.


Kinek mik a tapasztalatai az említett két sulival kapcsolatban?


2013. okt. 24. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Tukor sulikat en ajanlom, de az ovikat erdemes ki tapasztalni, en pl 3 oviba is jartam 1 kutyaval. Tukor suliba is voltam oviba nagyon jok, sok kutya, ingerszoktatas, gazdi tanitas, de en mellete jartam egy olyanba is ahol a kutyokkal jartunk erdobe setalni ovi alatt. Ha a kutya nem igenyel extra szocializaciot mint az enyem, akkot a tukor ovi magaban is tokeletes valasztas.
2013. okt. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pont tegnap volt nekem is egy hasonló kérdésem. Mivel az én kutyám temperamentumosabb, oviba és suliba is fogom járatni. És mivel Újpestiek vagyunk, ezért a Tükör oviba megyünk. Mi decembertől szeretnénk.
2013. okt. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi is tükör oviba járunk. Én azért ezt választottam neki mert rettentően érzékeny és őt viszont az emberekhez kell extrán hozzászoktatni. 1 hónapja viszem, de nagyon szépen javulnak a dolgok.
2013. okt. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!