Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Debrecenben melyik kutyaovit...

Debrecenben melyik kutyaovit ajánljátok?

Figyelt kérdés
Igaz,a kicsi pár hónap múlva érkezik,én ha lehet,már most informálódnék.Bár nem debreceni vagyok,mindenképp oda szeretném hordani a kicsit,ha tudtok valami jó tippet adni.
2013. okt. 24. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
a Debreceni Kutyaiskola nagyon jó. Közösségi hangulat uralkodik jó oktatókkal. Keress rá a neten.
2013. okt. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A debreceni kutyasuli pont nem jó. Illetve akor igen, ha goldened, vagy ilyesmi kutyád van. A többit kb. semmibe se nézik, főleg nem az erőteljesebb fajtákat.


Az ovit mi otthagytuk, mert az idióta gazdik folyton nyúlkáltak a kutyámra, ráadásul sz@rul, és hiába szóltam... Oktató egy van, a többi ilyen tizenéves lány, akik kb. nem sokat értenek a kutyákhoz.


Én nem ajánlom őket. Az oktató amúgy normális, de mióta tükürmódszer szerint oktat, azóta felejtős a suli.


Inkább valamelyik agilitys suliban vinném.

2013. okt. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hú...Két,egymásnak ellentmondó komment:) Collie kölyök,ha ez számít.Esetleg másikat is tudtok javasolni?
2013. okt. 24. 17:18
 4/8 anonim ***** válasza:

2es vagyok.


Ha téged nem zavar, hogy nyakra-főre rosszul nyúlnak a kutyádhoz a többi kutya gazdái és ez a kutyádat se fogja zavarni, vagy rossz irányba befolyásolni a szellemi fejlődését, akkor viheted a debrecenibe. Az én kutyám teljesen más fajta/típus, nála ez kárt okozott. Jártunk még oda egy alapfokú tanfolyamra is, de soha többet! Ott is történtek érdekes dolgok.


Én azt mondom, hogy menj el, nézd meg, kutya nélkül is lehet menni megnézni az ovit és a tanfolyamot is, aztán eldöntöd.


A DKSK-t nézd még meg!

2013. okt. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Isten őrizz,hogy rosszul"nyúljanak hozzá.Köszönöm a tippet,utánanézek!
2013. okt. 24. 18:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is a DKSK-t javasolnám, főleg egy collie-nak. Viszont a télen lehet, hogy nem lesz kezdőknek suli :-(
2013. okt. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy rosszul nyúltak hozzá?
2013. okt. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem is nevetséges hogy 14 éves gyerekek oktatnak

az agilitys suli jó 5let, nem tudom milyenek vannak debrecenbe érdemes többet megnézni

2014. okt. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!