Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, hogy visszajojjon...

Mit tegyek, hogy visszajojjon a kutyam?

Figyelt kérdés
Szoval kb. 90%osan behivhato, de az a baj, hogy ha elengedem en annyira panikolok, hogy nem jon vissza, hogy azt el se tudom mondani. Kicsit messzebb megy mar hivom vissza es, ha elsore nem reagal bepanikolok . Van a kozelbe egy sportpalya, de hiaba zart, mert ket reszre van osztva es ha az egyik reszrol atmegy a masikra akkor nem latom. Ma atment...es en annyira megijedtem..Mit tegyek, hogy kicsit jobban tudjak bizni benne es, hogy nagyjabol minden korulmenyek kozott visszajojjon? Egy eves terrier...kicsit makacs kutya
2013. okt. 24. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
legyen nálad jutalomfalat... és mikor kicsit messzebb megy hívd magadhoz és adj neki egyet... majd ha megint megy megint hívd magadhoz és adj neki ismét egyet... és így engedd egyre messzebbre...én így szokottam magamhoz a két kutyámat... ha hallják hogy hívom őket sietnek visszafele akárhonnan...
2013. okt. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom, en is igy csinalom:) 90%osan vissza is jon, de neha rajon az alkalmi suket. Ha mas kutyat lat akkor meg eszre se vesz..
2013. okt. 24. 17:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom megoldható-e, de én pl csinálnék vele egy kötődési tréninget. Rontani nem fog a helyzeten ;-)
2013. okt. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az az amikor a napi etelet csak a kezembol kapja meg feladatokra?:)
2013. okt. 24. 18:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. okt. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De mielőtt elkezdenéd nézz utána pontosan. Nagyon nem mindegy, hogy hogyan csinálod. A családodnak is benne kell lennie, különben nincs értelme.
2013. okt. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

még csak 1 éves ! tehát türelem.

stresszel-sz , pánikolsz , ezzel pedig megriasztod a kutyát!

kezdetnek olvasd el : jan fennel ,tanuljunk meg kutyául .c könyvét!rövid könyvecske ,letölthető a netről .abban szépen le van írva miért viselkedik így a kutyád, és mit kell tenned,hogy 100 % -san behívható legyen.

ennél gyorsabb megoldás nincs .

a makacsság pedig nem szempont :) a behívásnál nem !

addig is tartsd be : mikor hazaérsz NEM KÖSZÖNSZ A KUTYÁDNAK, NEM NÉZEL RÁ,ÉS NEM ÉRSZ HOZZÁ ! 5-10-15 percig . miután megnyugodott és elment ,TE HÍVD ODA ŐT ! DÍCSÉRD MEG JUTALMAZD, SÍMOGASD . majd hagyd ott! a lényeg ,hogy TE IRÁNYÍTSD !!

2013. okt. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!