Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon lelkiismeretfurdalásom...

Nagyon lelkiismeretfurdalásom van meghalt a kutyám hibásnak érzem magam?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs miért irok nincs kivel megbeszélni a bajom. Elnézést ha hiba lesz a szövegbe.


Na febr.9én magamhoz vettem egy 5 éves csivava kislányt ő házban volt velünk a másik 2 éves fiú csivimmel.viszont elkerítve van egy lány németjuhász + keverék fiú kutya.


Ma vacsoráztam + a cicáknak tettem ki maradékot a kiskutyám kiakart menni tehát kiengedtem.10 perc múlva hívtam volna be de nem jött pedig nagyon szófogadó erre megpillantottam a n.juhászt. Itt már éreztem hogy baj van. Később egy kis zugba találtam meg a drágámat. Nagyon fáj az elvesztése sajnos amikor megtaláltam nem lélegzett, a hasán egy óriási dudor lett gondolom belső vérzés plusz a kis teste nyálas volt. A németjuhászrá gyanakszom de eddig ha elől is volt soha nem bántotta. Engem emészt a lelkibánat mert miért engedtem ki.plusz a másik kiskutyám szomorú még könnyezett is ugye nem hal bele a bánatba. Hogyan tegyem túl magam? Nagyon nehéz nincs senki mellettem, ők nem szeretik ennyire a kutyákat.


2013. okt. 24. 23:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a juhi kapta el, akkor vannak nyomai a kiskutyán. Harapásnyom. Ha az nem volt akkor nem az volt. Ill a juhi is véres lenne. Utólag bocs h ezt írom, már mindegy. Ha a juhi volt se bántsd.
2013. okt. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! Ebből biztosan tanultál! Én nem foglak bántani, de sajna most fogsz kapni a többiektől hideget-meleget! Ne emészd már magad, már vissza csinálni nem tudod! De így felügyelet nélkül ne hagyj többet a nj-vel együtt állatot, ha ennyire antiszociális! Vagy szoktasd őket össze felügyelet alatt! Szerintem inkább töröld ki a hsz-t, hogy ne lásd a többi hsz-t... komolyan!
2013. okt. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szegény. A kutyus is meg Te is. Átérzem milyen lehet elveszteni a szeretett kiskutyust, de ez szerintem nem teljesen a Te hibád. Te csak jót akartál neki és azt tetted amit máskor is, gondolom máskor is volt már kint a felügyeleted nélkül a kutyus.
2013. okt. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Nevelni kell a kutyákat meg összeszoktatni, főleg ekkora méretkülönbségnél. Ha erre odafigyeltél volna, és nem szeparáltad volna őket teljesen értelmetlenül, akkor nem lett volna semmi gáz. Egyáltalán miért voltak így elzárva, meg hogyhogy nem tanultak meg egymással normálisan viselkedni 8 hónap alatt? Tudom, hogy nem ezt a választ vártad, de lehet is lelkiismeret-furdalásod, és remélem, lesz annyi, hogy változtass a dolgokon, mielőtt megint gáz lesz.
2013. okt. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Akkor nem ő lett volna??? De akkor ki??? Nem volt sem harapás nyom egy pici vér a hasán az óriási dudornál. Na meg a nyálas. Nem tudom mit higyjek. Gondolom látszana jobban vagy nem tudom akkor mi történt
2013. okt. 24. 23:32
 6/19 anonim ***** válasza:
73%

A nyál attól is lehet, hogy megpróbálta "életre nyalogatni" vagy hasonló. Doki meg tudná mondani, mi baja volt.

De komolyan annyira nem ismered a kutyádat, hogy nem tudod eldönteni, hogy megölte-e a csivit vagy sem? Nem lennék nálad kutya, hallod...

2013. okt. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan kicsi kutyának elég, ha a nagy kutya csak rászorít.Belső szerveinek akkor annyi. Mivel sosem játszottak együtt, a nagy kutya nem is tudta, miként kell egy kicsivel bánni. Lehet, nem is akarta megölni, csak a maga erős fogásával ráfogott.

A megmaradt kiskutyádra ügyelj jobban, mert a mostani felállásban és ismereteiddel nem fogod tudni megoldani, hogy békésen ellegyenek a naggyal.

2013. okt. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul érzem magam annyira sírok nekem is hiányzik a kutyámnak is meg maga a tudat hogy miért engedtem kimenni. Bár naponta 20 szor kimegy. Volt hogy félórakat napoztak a melegben de soha nem volt baj. Megőrülök sajnos. Ismerem a kutyát és nem agresszív már idős kutya 14 éves annyira lehetetlen de más se tehette a pici sem volt beteg. Nagyon szeretem nem tudtam soha bántani egy rossz szót se mert nem érdemelte ki sem. Magamhoz vettem h jó gazdája legyek. Szigorították eladták felnőtt kutyaként mikor már nem szerették én voltam a 4 gazdája. SohaNem bocsatom meg
2013. okt. 24. 23:51
 9/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szerettük egymást és a tudat hogy nem szalad elém nem örül nekem. Nem jön reggel este az ágyhoz hogy köszönjön olyan hülye érzés majd bele halok a tehetetlensegbe bár visszafordithatnam az idöt
2013. okt. 24. 23:54
 10/19 anonim ***** válasza:
38%

"a másik kiskutyám szomorú még könnyezett is" :DD

Ne haragudj, de totál kettyósnak tűnsz.

2013. okt. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!