Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire normális az, hogy a...

Mennyire normális az, hogy a fél éve tacskóm végig alussza szinte az egész napot?

Figyelt kérdés

Tegyük hozzá éjjel is úgy alszik mint akit agyon csaptak!

Ha kiviszem sétálni,akkor minden okés vele,mozgékony és fürge.De amint be tesszük a lábunkat,már alszik is!

Ennyire lusta lehet?Vagy valami baj van vele?


2013. okt. 25. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi,ha kinn vagyunk, úgy pörög a kutyám hogy nézni is fárasztó. Parkban, szabadon. Napi 4-5 órát vagyok vele kinn. Itthon, ha nem játszik vele senki, vagy nincs rágcsálnivalólja amivel lefoglalja magát, akkor ő is alszik.

Ha néha elmarad egy egy séta, vagy kinntlét, akkor is átalussza azt az időt. Elvégre, tévézni, sakkozni, xboxozni nem tud. :D Szerintem normális, jobb mintha nekiesne bútoroknak vagy másnak, és szétszedné unalmában.

2013. okt. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó amúgy. Sokat mozog, játszik, sportol, és sokat pihen. Néha irigylem.:D
2013. okt. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt tacsim - gyerekkoromban. Ha kint voltunk, játszottunk/sétáltunk, pörgött, mint a ringlispíl, de amikor bementünk a házba, bebújt a kosarába, és észre se lehetett venni, hogy létezik. Max abból, hogy amikor már idősebb volt, horkolt. :D Nagyon szerettem, jó kis kutya volt. 14 évig élt.
2013. okt. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha eddig mindig ilyen volt, nem hirtelen változott meg, akkor valószínűleg ez normális. Általában akkor kell csak betegségre gyanakodni, ha hirtelen változik meg az alvásigénye.
2013. okt. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!